Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pikkelysömörös fejbőrre sampon?

Pikkelysömörös fejbőrre sampon?

Figyelt kérdés
Már hosszú évek óta pikkelysömör van a fejbőrömön. Rengeteg sampont, krémet, gyógyszert kipróbáltam, de semmi nem segített. Vagyis volt ami segített, de nem szüntette annyira amennyire szerettem volna. Hasonló problémával küzdők légyszíves segítsetek! Tudnátok valami jó sampont ajánlani?

2014. aug. 14. 14:40
 1/5 anonim válasza:

Neutrogena T/Gel Fort

Nekem ez bevált. Többe kerül mint a szokásos samponok,de megéri :)

2014. aug. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia.Probáld meg a balea ultra sensitiv sampont nem drága dm-be lehet kapni.A Krém mánián van sok jó vélemény is róla,nagyon szépek az összetevöi.Majd nézd meg,persze nem mindenkinek válik be ugyanaz mert más a hajunk börünk,egypróbát megér.
2014. aug. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, én 10 éves korom óta szenvedek sajnos a fejbőrömön lévő pikkelysömörrel, most vagyok 23. Ha nagyon látványos helyen bukkan elő mint például a homlokomon, akkor Diprosalic kenőcsöt használok hogy elmúljon onnan. Ez egy szteroidos kenőcs, mivel elég erős így pár napon belül el is múlik az adott helyen, viszont én is csak akkor használom ha pl a sok idegeskedéstől mint említettem a homlokom jelentkezik, de mivel szinte az egész fejbőröm ilyen, nem használom az egészre ezt a kenőcsöt. Nekem az első dolog a hosszú évek után ami végre használt és nem káros anyagokkal teli, az a 3 az egyben babatusfürdő és sampon. Magyarországon nem láttam még ezt a fajta sampont, én Angliában élek és itt lehet kapni, de szerintem más fajta kisbabáknak való sampon is hatásos lesz. Miután kimostam a hajam kétszer is ezzel, utána szintén kisbabáknak való testápolóval bekenem az érintett felületet.( egy nap kb 2szer) és nagyon szépen elmúlik. A kisbabáknak való készítmények nem tartalmaznak káros anyagokat,mint más bőrápoló szerek, plusz valós vitaminokkal teliek pl D vitamin ami szintén hatásos a pikkelysömör ellen. Szerintem mindenképpen próbáld ki. Veszíteni nem veszítesz semmit, de 1-2 alkalomtól ne várj csodát, használd most ezt rendszeresen. Remélem neked is befog vállni Sok Sikert :)
2014. aug. 24. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én talán tudnék segíteni ha nem találtál még megoldást a kezelésre vagy akár a teljes gyógyulásra. Keress meg privátban a vizazelet@freemail.hu

Imre

2014. aug. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rossman Isana 300ft-os és nekem bevélt.
2014. szept. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!