Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Történt már ilyen mással is?...

Történt már ilyen mással is? Mitől lehet, mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

A dolog furcsán fog hangzani, mivel az egész rosszullét álmomban kezdődik. Mindig tisztán emlékszem rá, hogy álmodtam valamit, közbe rosszul lettem szörnyen szédültem, aztán amikor felébredek éjjel, kinyitom a szemem hányinger fejfájás és szédülésem van. nehezen, de sikerül visszaaludnom, aztán amikor reggel felébredek, megint csak ez van, és ez legalább estig tart, egész nap rosszul vagyok, szédülök stb

kb 3-4 hetente fordul elő a dolog


2014. aug. 16. 14:40
 1/1 buborékosvíz válasza:
Nemhiszem h különös, valószínüleg túl ideges vagy, és ettől rosszat álmodsz. Vagy túl sok őrült filmet nézel. Ez ellen nem tudom pontosan, mit lehet tenni, de valszeg lelki probléma, ezért vhogy próbalj meg teljes lelki nyugalomban lefeküdni, ez sztem megelőzheti az álmokat is. Amúgy velem is volt már h az álmom hatassal volt rám, amúgy tizenkét éves vok
2014. aug. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!