Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiégtem 21 évesen, semmi nem...

Kiégtem 21 évesen, semmi nem motivál az életben, talán a drogok segítenének?

Figyelt kérdés
Hónapok óta,sőt lehet már egy éve is,hogy nem csinálok semmit. Reggel felébredek és ki sem mászok az ágyból csak a gép előtt fekszek,lekötöm magam filmekkel,facebookkal. Csak azért kelek ki,hogy egyek. Sok dolgot szeretnék mégsem motivál semmi.. Eljárogatok éjszaka bulizni,akkor is alkoholban mértéket nem tartok,minden jöttmentbe szerelmes leszek,de kb három nap múlva ki is ábrándulok. Undorodok magamtól,a lakás is koszos,mocskos,magamat is teljes mértékben elhagytam.Gondolkodni se bírok,minden megterhelő,ha állnom kell is érzem ,hogy nehézkes,sokat fáj a fejem. Eleinte segített valamennyit,ha társaságban voltam,de azt veszem észre,hogy már az is kevés,untatnak,pedig folyton új emberekkel ismerkedem. Ha tehetném soha fel sem állnék,csak feküdnék. Álmos vagyok egész nap és gyenge. Már edzeni se járok pedig régen nagyon szerettem. Lusta vagyok még felöltözni is.Elmentem párszor pszichológushoz,de semmit nem ér. Nekem kellene tennem valamit,de nem tudom,hogy mit és hogyan? Semmibe nézem magam,olyan dolgokat tettem már meg amit azelőtt soha nem tettem volna,azt sem tudom már ki vagyok,úgy érzem egy halott ember..
2014. aug. 16. 19:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Eszedbe ne jussanak a drogok! Az úgy padlóra küldene, amellett, hogy tönkretennéd magad.
2014. aug. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

énis 21 vagyok és sokminden motivál. pl kitörni a szegénységből, sportolni, egészségesnek lenni, segíteni a szüleimet, megértő és támogató barát lenni, szerelmesnek lenni, annyi minden van :) az élet szép hidd el csak meg kell benne látni a szépet :)

ha gondolod írj nekem bátran ;)

2014. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Miből élsz? Szüleid tartanak el és még drogozni is szeretnél? Pszichiáter.
2014. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Amúgy az életet csodaszépnek látom,és én is szeretnék gazdag lenni,egészségesen élni stb stb,de mégsem mozgat meg semmi! Csak pillanatnyilag, tényleg nagyon rövid ideig tart minden lelkesedésem.

Igen szüleim tartanak el,most megyek egyetemre tanulni szeptembertől. arra is kíváncsi leszek,hogy így fogok-e tudni tanulni.

mi a fenét tehetnék? már nagyon régóta élek így,és egyszerűen képtelen vagyok cselekedni,itt fogok meghalni komolyan,szenvedés az életem csak.

2014. aug. 16. 19:11
 5/16 anonim ***** válasza:

határozd el magad, egy biztos mindig van rosszabb, nem neked a legrosszabb a világon, sokakkal találkoztam akik ezt hitték pedig nem így van :)

mond ki hogy jó eddig ilyen voltam és igenis megváltozom mert ez nekem sem jó már így, menj sétálj egy nagyot, beszélgess a buszon a melletted ülővel, beszélgess a szüleiddel most kell tenni valamit mert az egyetem jó lesz meglátod kiváló alkalom arra hogy kihúzzon ebből csak teis akard :)

2014. aug. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Én is nagyon hasonló vagyok, illetve most már nem viselkedem így, de régebben szoktam. Egy dolog segít, az akaraterő. Sajnos semmi más. Amin változtatni szeretnél, azon változtass, erőltesd meg magad. Motiváljon az, hogy kikerülj ebből az állapotból. Idővel egyre könnyebb lesz. De csak úgy fognak változni a dolgok, ha elkezdesz cselekedni. Az egyetemen muszáj lesz tanulni.


Drogoktól csak mélyebbre süllyednél. Neked nem erre van szükséged, hanem arra, hogy felállj és elkezdj cselekedni, még akkor is, ha az elején nagyon nehéz.

2014. aug. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

ezért nincs párkapcsolatom sem. mert amikor alakul valami akkor eszembe jut,hogy te jó ég én nem akarok semmit sem tenni majd ezért a kapcsolatért,biztos,hogy nem fogok programokat szervezni,nem fogok egy percet se rá áldozni. ezenkívül mit fog gondolni rólam,ha majd megkérdezi,hogy telt a napom,én meg mindig azt mondom feküdtem.

tudom,tudom hogy kellene cselekednem,elméletben meg van minden csak gyakorlatban nem.

2014. aug. 16. 20:08
 8/16 Pánczél válasza:
0%
speed kokain esetleg fu tokeletes megoldas
2014. aug. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hogy visszanyerd a fizikai erőnléted szép lassan mindennap kezdj el sétálni! Én is így csináltam! Például napi 5-10 km lassú séta! a friss levegő csodákra képes! Ne ülj túl sokat a gép előtt ! Például legyen egy Limit hogy napi 4 óra! Délelőtt 2 óra meg este is 2 óra!

Szórakozás és piálás helyet vegyél gyümölcsöket!

Én is voltam hasonló helyzetben! Szép lassan kezd el a gyógyulást! A napi 5-10 km séta például tökéletes!

Én úgy látom téged is a sok számítógép nyomott depresszióba ! Én is 21 éves vagyok és a drogot nem ajánlom ! Én életembe egyszer probáltam ki a Kristály nevű drogot az igaz hogy egy másfél óráig jól éreztem magam de utána szorongásom volt 1 napig folyamatosan!

Én akkor megfogadtam soha többet nem nyúlok ilyenhez! Ha gondolod segithetek írj privátot!

A drogok egyenes út a halálba!

2014. szept. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ja még megint én vagyok! Kezdj el néha néha takarítani ! :) Legyen egy macskád vagy kiskutyád amit odafigyel rád !

Én se jártam psziho mókushoz! Drága volt ezért maradt a Öngyogyitás!

2014. szept. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!