Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fülplasztikával kapcsolatban...

Fülplasztikával kapcsolatban vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Bárki, aki részt vett már ilyen műtéten, mik az eredmények? Megfelelnek az elvárásoknak? Mennyi ideig kellett a kötést hordani? Mennyi idő után volt látható a kívánt eredmény? Nem korlátozott a mindennapokban?

Minden válasz érdekel!

Köszi!



2014. aug. 22. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 4 éve volt fülplasztikám, már felnőtt férfiként. Évekig vacilláltam, mire rászántam magamat, de nagyon megérte! Bár előbb tettem volna! Nekem nagyon jól sikerült, mindig is ilyen füleket szerettem volna. Bár az igaz, hogy nem lett tökéletesen egyforma, de a különbség elenyésző, csak én veszem észre.


A kötést nekem két étig kellett volna hordsni, de a nyári nagy hőségg miatt a dokim megkönyörült rajtam, és egy hét után levette. Viszont egy hét az a minimum. Az egészben talán a kötés elviselése a legnehezebb, mert egy nap után már idegesít, hogy a fejeden van. :) Azt tudni kell, hogy a kötés levétele és a varratszedés után nagyon rálapul a fejedre mindkét füled. Ez kb. 1-2 hét alatt változik, 1-2 mm-t jön előbbre, és az lesz a végleges állapot. A kötéslevétel után még 4 hétig éjszakára fejpántot kell viselni, hogy éjszaka nehogy meggyűrődjön a fül.


További kérdésekre is szívesen válaszolok, ha gondolod. Ajánlom figyelmedbe még: hoxa.hu - Fülplasztika fórum. Én indiítottam évekkel ezelőtt, és nagyon sok embernek segítettünk már. Ott is "ear" néven vagyok.:)

2014. aug. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszod! :)

a fórumra is feltétlen ellátogatok majd.

2014. aug. 26. 14:20
 3/6 anonim ***** válasza:
én gyerekként vettem részt fülplasztikában, anyáék legjobb döntése volt. nagy és elálló füleim voltak, a műtét szépen sikerült. egy hétig voltam kórházban, utána egy hétig kötéssel a fejemen nyári szünetben. sokkal jobb így élni.
2014. okt. 5. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is! Egy hétig nehéz elviselni a kötést, de utána egész életedben normális fülekkel élhetsz. Az eredmény mindenért kárpótol! :)
2014. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, már én is túl vagyok rajta. Remélem, egy hét múlva már a kötés is lekerül! :)
2014. okt. 23. 17:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok, remélem, meg leszel elégedve az eredménnyel!
2014. okt. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!