Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? SOS

Mi lehet ez? SOS

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és amióta az eszem tudom, ez a problémám szó szerint megkeseríti az életem. Régebb csak a térdeimben, ma már a könyökeimben, a csuklóimban is érzem. Eléggé fura, nem tudom pontosan meghatározni, hogy milyen érzés, de olyan bizsergés féle, de még annak sem mondanám, de nem zsibbadás... Egyszerűen nem tudom, hogy milyen szóval lehetne leírni..ha nyújtózkodom, akkor megszűnik, de egy percen belül újra érzem. Nagyon idegesítő és kellemetlen. Mikor autóban vagyok, ülök, fekszem és hoszabb ideig utazom, akkor alig bírom ki. Nem tudom, hogy mi lehet, halvány fogalmam sincs, de nagyon rossz. Valaki ha hozza tudna szólni, az jó lenne...

2014. aug. 23. 00:07
 1/3 anonim ***** válasza:

De hát miért nem mentél orvoshoz ezzel a fura tünettel?

Vagy mentél?

2014. aug. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán a háziorvos???
2014. aug. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ebből nem lehet megállapítani, hogy mi lehet az oka ennek mert nem látjuk és nem vagyok orvos.ehhez megkell vizsgáltatni egy orvossal.
2014. aug. 23. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!