Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valakinek megvágják a...

Ha valakinek megvágják a hasát, akkor köphet vért?

Figyelt kérdés

2014. aug. 26. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
mekkora vágásra gondolsz? mert ha a pl tüdejéig v olyan szervet ér, elképzelhetö, bár azt már nem vágásnak nevezném. sima vágástol nem.
2014. aug. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért ne köphetne? Azt köp, amit akar. Nem tiltja a törvény.
2014. aug. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha pl a bal hasa alatt megvágják? A 2. meg nagyon vicces fiu ^^
2014. aug. 27. 00:46
 4/8 anonim ***** válasza:
mi az a bal has????!!! hány éves vagy, hogy még biosz oráid sincsenek? és hogy jön ide h vicces fiu? ki? a kérdéshez ennek mi köze?
2014. aug. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mi bajod van? 1-kor fogalmaztam meg a kérdést, elnézést hogy nem érted hogy gondoltam... a BAL OLDALÁN!! igy jo??
2014. aug. 27. 13:51
 6/8 anonim ***** válasza:
bal oldalán,v a hasa alatt? a has alatt már ágyék van, nem? ki a vicces fiu, és miben függ ez össze a vérköpéssel?
2014. aug. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Baszus...a bal oldalán, lent ennyire érthetetlenül irom le?
2014. aug. 28. 00:18
 8/8 anonim ***** válasza:
ki a vicces fiu, a kérdéshez ennek mi köze? és miben függ ez össze a vérköpéssel? amugy nem, miért kéne vért köpnie? nem is értem, hogy függ ez össze, viszont arra hogy milyen vágás, mekkora, mitől? arra miért nem lehet válaszolni?
2014. aug. 28. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!