Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nálam a marihuána szívása...

Nálam a marihuána szívása egyenlő egy pánikrohammal, vagy ilyennek kell lennie, csak nem bírom az érzést?

Figyelt kérdés

Régebben sokat próbálgattam ezt a dolgot, nálam a hatása:

Nem érzem a lábamat, belső remegés, hideg végtagok, furcsa érzés a végtagjaimban, nem bírok egy helyben maradni, izzadok, wc-re kell mennem, remegek, egyedül akarok lenni, magamba énekelgetek, röhögcsélek, muszáj leülnöm, előfordult már nyomás érzés a mellkasomban, légszomj, paranoia: Jött előttem, mögöttem is egy ember és azt hittem el akarnak kapni.


2014. aug. 28. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Lényegében igen, ilyennek kell lenni. Leszámítva a paranoiát, meg a nyomás érzést a mellkasban. Mindenkinek más jó olyankor, én is szeretek egyedül lenni, szerintem otthon, egyedül, nyugodt körülmények között csináld te is. Kis zene bekapcs., aztán próbálj ellazulni. Csak ne félj/pánikolj, mert akkor ez az egész felerősödik és tényleg negatív tapasztalatod lesz, csak próbáld szimplán élvezni.
2014. aug. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dorobert válasza:
Régebben én is "olvastam róla" ;) Nagyon nem mindegy ,hogy milyen hangulatban vagy előtte ,kik vesznek körül... Legjobb egy jó hangulatú szűk baráti körben ,ahol mindenki csinálja. Amiket leírtál tipikus hatások ,ezért fontos a jó környezet ,ahol biztonságba érzed magad. Azért majd előbb utóbb hagyd ám abba!
2014. aug. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé egyén függő is. Én meg kicsit nevetgélek és aztán bepunnyadok. Ennyiért meg nem éri meg nekem.
2014. aug. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Engem kivetel nelkul megnyugtat masra nem is valo. A tobbi csak kamu! Nem hallucinalsz tole, nem leszel plane ideges, stb. Es nem erosit fel semmit! Csak nyugtat. Ennyi! Aki mast magyaraz bele az nem ismeri. :D
2014. aug. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 abból hogy neked ilyen, ne feltételezd, hogy mindenkinek. Sok függ a környezettől az egyén belső állapotától és a dózistól. Gondolj csak az alkoholra. Van aki nevetgél van aki meg szétveri a családot.
2014. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogy mit élsz át az sok mindentől függ.


1. Mivel nálunk a marihuána illegális és csak dílerektől lehet beszerezni akik (nem akarok senkinek a lelkébe gázolni, de) bűnözők. Őket csak a haszon érdekli és sokszor ha a cuccuk nem bizonyul elég ütősnek akkor feltúrbózzák mindenféle vegyszerekkel, hogy a használó erősebbnek higgye.


2. Tegyük fel, hogy tiszta cuccot vettél. Tudni kell, hogy alapvetően kétféle cannabist szívnak: cannabis indica-t és cannabis sativa-t, vagy leggyakrabban ezek keverékéből termesztett hibrideket. A fű két fő alkotóeleme a THC és a CBD. A thc tudatmódosító, a cbd erősen nyugtató hatású. Az indica vagy indica domináns hibridek magas cbd tartalmúak ezért általában a hatása alatt nagyon nyugodt az ember, ritkán okoz pánikrohamot, a túlszívás inkább akaratlan elalváshoz vezet. Ezzel szemben a sativa és a sativa domináns hibridek alacsony cbd tartalmúak ezért a tudatmodosult állapotot nem feltétlenül nyugodt állapotban éled át, nem punnyadsz be és be is parázhatsz tőle. Ezeket szem előtt tartva ha te parázós vagy akkor a sativa szóba sem jöhet. De mivel nálunk nem sétálhatsz be a coffee shopba egy hosszú listáról választani, hanem azt kapod ami éppen van az emberednek, és ő persze annak nevezi aminek te hallani akarod. Sokan dobálóznak hangzatos nevekkel, hogy whitewidow, meg orange bud, afgan kush, stb, ezeket felejtsd el, kamu, ez nem hollandia. Amit kapsz az ismeretlen eredetű Magyarországon termesztett fű.


3. A fű igenis felerősítheti az aktuális érzelmeket ezért csak stabil mentális és érzelmi állapotban szabad szívni (főleg a sativát).


4. A fű valóban felerősítheti és felszínre hozhatja a lappangó vagy kezdeti stádiumban lévő mentális nyavajákat. Ez persze nem egyszeri alkalom után történik, hanem, a rendszeres használatból. Pl valaki pánikrohamot kap a fűtől vagy paranoid gondolatai vannak, és ahelyett, hogy leállna, újra és újra szív és az újra és újra átélt pánikroham, vagy paranoid téveszmék annyira a személyiség részévé vállnak, hogy előbb utóbb gyógyszerezni kell az illetőt. Aki skizofréniára hajlamos az pánikrohamok nélkül is beteggé válhat tőle.


5. Valakinek egyszerűen nem jön be az az érzés amit a fű okoz. Van aki meg a piát nem szereti. Ha nem jó nem kell erőltetni.

2014. szept. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A fű király, de valamikor nagyon félelmetes tud lenni. (ez valameik filmbe volt és nagyon is igaz)
2014. okt. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én is így voltam eleinte. Van néhány tippem, ami nekem segített:

1. Ne igyál alkoholt előtte, mert a zöld egy olyan lelkiállapotba juttat, amiben eleinte nagyon sokat kell gondolkoznod, amig a végére nem jársz a gondalatidnak, és rájössz, hogy nincs mitől félned. Aztán már csak a főgondolatodra koncentrálsz minden pszihikai erőddel, és nem félsz semmitől.

2.A nyugott kornyezet segít, és az ha elvonulsz mindjárt olyan helyre, ahol nem érzed, hogy meg kell felelned másoknak, mert ebben az állapotban rájössz, hogy ez a mi mostani társadalmunkban lehetetlen. Mindenkinek vannak előítéletei, és mindenki keresi a rosszat a másikban.

3. Nasi, és folyadék legyen kéznél. És ha félsz hogy elfelejted holnapra a gondolataid, írd le, másnap olvasva nemfog hülyeségnek tüni mint az alkoholmámoros irományok. A legközelebbi alkalomal innen folytathatod az elmélkedést.

4. Hetente maximum egyszer lépj ebbe az elmeállapotba.

2014. okt. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!