Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Üzemorvos ha elküld szakorvoso...

Üzemorvos ha elküld szakorvosokhoz, laborba akkor az eredményig nem dolgozhatok?

Figyelt kérdés
Holnap megyek üzemorvoshoz. Kultúlális jellegű munkahelyen fogok dolgozni gyakorlatilag keddtől.Félek ha elküld szakorvosokhoz,laborba nem vesznek fel (több különböző panaszom van)

#panasz #alkalmasság #üzemorvos #szakorvos #ideiglenes alkalmasság
2014. aug. 31. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy elküld laborba?

Általában csak kérdeznek és a nőgyógyászat, tüdőszűrés érdekli őket, a meglévő gyógyszerek, betegségek, kezelések (de ez csak kérdés szinten) és a látást szokták vizsgálni.

Nekem soha az életben nem kért még üzemorvos laboreredményt.

2014. aug. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsánat, pontosítok.

Szakorvosi vizsgálatokat kérhet, ha a munkakörhöz szükséges, de pl. engem elzavart pszichológushoz, hogy adja áldását, mert koncentrációt, nagy szellemi terhelést igénylő, emberek életét is veszélyeztető munkavégzésre az alkalmassághoz kellett igazolás. Munkatársamat ugyan erre a jogosultságra csak nőgyógyászhoz zavarta el. Nem is értettem ezt.

2014. aug. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ki aka zárni vagy deríteni valami bajt.Többek között mellkasi fájdalom,mindennapos állandó nagyon erős fejfájásom amely gyógyszerre sem múlik,alvás problémám (mindegy mennyit tudok aludni 20 percet,1-2 max 3-4 órát vagy bő 12 ugyanolyan fáradt vagyok egésznap meg 8,5 órás munka után is aludnék régi munkahelyemen-közfoglalkoztatás). Tavaly a látóterem is rossz volt.
2014. aug. 31. 23:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja értem.

Hát, amit leírtál, azt tényleg jó lenne kideríteni, mi okozza, de annyi dolog lehet, hogy ez leginkább a te érdeked. A munkáddal a dignózis még összeférhet.

2014. aug. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!