Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Létezik az, hogy valaki sokat...

Létezik az, hogy valaki sokat eszik egyszerre és 'kitágulnak a belei'Amitől csak nagyobb a hasa?

Figyelt kérdés
Nekem az utóbbi időben megnőtt a hasam, pedig vékonyka vagyok.Mindig is szerettem sokat enni mert hízni akartam.Mostanában is ez volt,mindig sokat ettem egyszerre is,és észrevettem,hogy felpuffadt vagyis inkább megereszkedett kidülledt nagy kerek hasam lett. Ez ettől van vagy van valami komolyabb bajom?17L
2014. aug. 31. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyomornak van egy térfogat növekedése, ha eszel, de ez nem tartós. Vannak fájdalmaid ott? Lehet csak felszedtél pár kilót.
2014. aug. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem fáj semmim. Minden ugyan az csak a hasam nagyobb,kerekebb mint egy kis hordó...
2014. aug. 31. 23:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Mennyi időről van szó? (Hetek, hónapok, évek)
2014. aug. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán híztál. Mérd meg magadat,hogy hány kg vagy!
2014. aug. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

csak a hasamra? 57,5 kg vagyok és igaz nem voltam ennyi 2 hónapja...

A hasam növekedésére kb 1 hete figyeltem fel...

2014. szept. 1. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!