Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már egy hete nem tudok aludni...

Már egy hete nem tudok aludni normálisan. Mitől? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Általában folyamatosan álmos vagyok, és ha aludtam 9-10 órát akkor 5-6 óra ébrenlét után simán megint álmos vagyok, és tudok aludni.. Egy hete viszont éjjel alig alszom néhány órát, mert rengetegszer felébredek, de másnap éjfélkor még mindig nem érzem azt, hogy most el tudnék aludni, ha lefekszem.. Ha sikerül is elaludnom, rosszat álmodok, és felriadok legalább 1x. De van, hogy több rémálmom van, és akkor már kedvem sincs visszaaludni éjjel..


Mit tegyek? szerintem ez nem túl egészséges..


2014. szept. 1. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Hmm lássuk csak...

Napközben fáraszd le magad, sétálj, kocogj, vagy akármi, valamint lefekvés előtt igyál meg egy csésze citromfű teát vagy macskagyökeret. Ha pszichés oka van, nem múlik el ezektől, akkor keresd fel a háziorvosodat.

2014. szept. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!