Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 eves lany vagyok holnap...

16 eves lany vagyok holnap egy hete hogy kivetteek a garat mandulam. Meg mindig nagyon faj ejszaka is. Napi 4 cataflam meg van. Meddig fog fajni?

Figyelt kérdés
Akinek mostanaba volt mutetje mennyi. Ido alatt esett tul. Rajta? Mikor jon. El az hogy legalabb fajdalomcsillapitot ne kelljen szednem? Jovohet kedden mar mennem kell iskolaba..akkor mar emelhetek? 12 napos leszek. Az emelest az iskola taskara ertem..felek ennek sose lesz vege..egy het alatt nem erzek semmi javulast..aki hasonlo helyzetbe van.volt varom a valaszat! Koszonom elore is

2014. szept. 3. 13:00
 1/4 anonim válasza:

Hú, ha még csak egy hetes, akkor még sok van hátra sajnos. Nekem 21 éves koromban vették ki szeptember elején, és október vége felé éreztem azt, hogy na most már nyugodtan ehetek, nem fáj, nem vérzik be, nem kell éjszakára gyógyszer, stb...

Ugyanígy gyógyszereken éltem, éjszaka kétszer, háromszor felkeltem arra, hogy fáj, nem tudok nyelni. Sőt, nekem sikeresen be is vérzett a 3. hét után. Nem durván, elmúlt egy órán belül a jegeléstől, illetve a gyors fagyievéstől :D

iskolába egyébként ettől nyugodtan mehetsz, csak gyógyszer legyen nálad, a táskával meg óvatosan...jobbulást! :)

2014. szept. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!:))
2014. szept. 3. 13:27
 3/4 anonim ***** válasza:
1 hét az még semmi. Egyél minél többet, pogácsát, kekszet, mindent, ami gátolja, hogy elkezdjen varasodni, akkor nagyobb az esélye a bevérzésnek is. Nekem 18 évesen vették ki, kb 12-14 nap után volt olyan, hogy nem kellet fájdalomcsillapító. Egyszer csak egyik reggel majd felkelsz és érzed, hogy már nem is fáj annyira, aztán meg elmúlik, de enni kell rendesen, különben tovább tart. Cataflam V50, azonnal ható vízben oldódó fájdalomcsillapító, tudsz vele simán enni.
2014. szept. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamo77db ***** válasza:
Nekem 32 éves koromban vették ki, két héttel a műtét után még nem tudtam a nyelvemmel hátra nyúlni a 8-as fogamig, annyira feszült a seb. Egy hétig feküdtem bent a műtét után, minden étkezés előtt kaptunk fájdalomcsillapítót. De nekem műtét után 2 órával már hozták a cukros teát, ezt lenyelni volt csak a cifra dolog. Kérdeztem is, hogy mért kínoznak ezzel, azt mondták, hogy a műtét miatt 36 órán át nem kapok enni és egy kis szénhidrátot meg folyadékot juttatnak a tea által a szervezetembe. Kb. 2 hétig még türelemmel kell lenned, de most már minden nappal könnyebb lesz!
2014. szept. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!