Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az iskolai orvos szokott...

Az iskolai orvos szokott ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
Szóval általános vizsgálat volt a suliban és nálunk egy nő az iskolaorvos. Felfektetett az ágyra alsónadrágban aztán elkezdte nyomkodni a hasam. Aztán lehúzta az alsónadrágom és fogdosta a péniszem meg a heréim. Utána hasra kellett feküdnöm és a fenekemet is megfogta. Miután felöltöztem mondta hogy bármikor szívesen megvizsgál ha gondolom. Megkérdeztem de a többiek nem mondták hogy nekik lehúzta volna a nadrágjukat vagy ilyesmi ezért én sem mondtam el, lehet hogy ez így normális csak senki nem meri elmondani mert ciki?
2014. szept. 4. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Megnézte, hogy van e fitymaszűkoleted, és hogy a heregolyóid leszálltak e? Ne tételezz fel olyasmit az iskolaorvosról, hogy szexuálisan közeledett feléd.
2014. szept. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mivel körül vagyok metélve és eléggé látszik az is hogy megvan mindkét herém, kétlem hogy ezért kb másfél percig fogdosni kell.
2014. szept. 4. 23:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szép és hatalmas a metélted, hogy az a cemende nem tudott ellenállni aljas vágyainak. Ezt akartad hallani? (Eszed???????)
2014. szept. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem értem miért fogadjátok el olyan nehezen az igazságot... hát egyértelmű mi történt... ti meg itt tagadtok. Mi van mind iskolaorvosok vagytok vagy mi? Vagy csak ez a magyar mentalitás, hogy a kis szaros mindig csak hazudik meg bajt kever és mindig a felnőttnek van igaza?
2014. szept. 5. 00:32
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez már a 1002. kérdés ebben a témában. Mit válaszoltak volna rá?
2014. szept. 5. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bármilyen hihetetlen számodra ez tényleg benne van az orvosi vizsgálatban... lehet neked hosszúnak tűnt,ilyen vizsgálatoknál az ember baromi hosszúnak érzi az időt,holott pár másodpercről van szó... a többieknek is megcsinálta hidd el,csak igen... ciki erről beszélni :)
2014. szept. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát érdekes módon ma rendőrök vitték el az iskolából szóval úgy tűnik mégis győzött az igazság.
2014. szept. 5. 16:33
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
beszélsz hülyeséget gyerek!
2014. szept. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nekem mindegy a lényeg hogy már nem zaklat minket a suliorvos
2014. szept. 6. 00:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha anno az én tánctanáromat, majd egy másik iskolából a tornatanáromat nem vitték el, akkor az iskolaorvosotokat se, menj inkább tanulni, az hasznosabb.
2014. szept. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!