Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csinaljak? Pattanas+miteszer

Mit csinaljak? Pattanas+miteszer

Figyelt kérdés

Elore is bocsanatot szeretnek kerno,hogy ekezet nelkul irok de nem jo a billentyuzet a telefonomon. Tehat.

1honapja jonnek ki a hatamon es a vallamon a pattanasok es miteszerek. Nagyon csunya es nem tudom,hogy mit csinaljak.. probaltam mar kenocsoket.. de nem hasznalnak. Tudnatok valami gyors es hazilag elokeszitett megoldast ra??? elore is koszonom! 15/L


2014. szept. 8. 17:48
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Fogkrém és gyógyszertárban lehet kapni egy Spiritus salicylatus nevű készítményt, ez magyarul 2 %-os szalicilsavas alkohol. 3-400 Ft körül van az ára egy kis üveggel, ami nagyon sokáig elég. Minden este arctisztítás után egy vattapamacs segítségével kend át vele az arcbőrödet, ha nagyon szárít, akkor nyugodtan használj utána hidratáló krémet. Nekem nagyon bevált ez a termék, kevesebb a pattanásom, mióta használom. És az ára is jó.

Nagyon szárít!!!

2014. szept. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kipróbálhatod az aloe verát is, nekem használt! Vegyél egy növény, törj le belőle, és kend az arcodra ami kijön belőle.
2014. szept. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!