Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ecet jo viszketofejborre,...

Ecet jo viszketofejborre, viszketo fejborre mit tudnatok ajanlani?

Figyelt kérdés

van korpasodas ellen egy dragabb bio sampon amit csak gyogyszertarban lehet kapni....

de viszket a fejborom nagyon


2014. szept. 10. 10:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én inkább a bőrnyugtató hatású Dercos sampont javasolnám.Ha ez hatástalan, érdemes azért a ketoconazole hatóanyagú samponokat is megpróbálni, pl.Nizoral.
2014. szept. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Imola Ágnes ***** válasza:
vegyél valamilyen normál sampont, nekem pl. a baba sampon nagyon bevált, és abba keverj teafaolajat.
2014. szept. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

vagy ha vennek baba olajas sampont?

amik uj szulotteknek vagy pojasoknak van....van olyan ha jol emlekszek ami olajos állagu?

2014. szept. 10. 10:27
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem ez vált be.

2014. szept. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ecettel a zsíros haj ellen

A zsíros haj legjobb ellenszere az ecetes öblítés. Hajmosás után egy liter langyos öblítővízbe öntsön fél deciliter ecetet.

2014. szept. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

korpasodasra ezt hasznalom...


[link]

2014. szept. 10. 10:38
 7/12 A kérdező kommentje:
AáVital Erbum egy fejbőr kezeléseket gyártó márka. Ezek a kezelések a fejbőr rendellenességeinek kezelésére asználhatóak, bőrbarátak és szabályozzák a faggyútermelést is. A termékekben levő hatóanyagok növényi eredetűek.
2014. szept. 10. 10:39
 8/12 anonim ***** válasza:

Elég prosztón hangzik, de nekem a WU2 korpásodás elleni samponja vált be.

[link]

Én minden nap mosom a hajam és így nincs viszketés.

2014. szept. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Még egy voks a babasamponra (DM Babylove márka, amit én használok), és abba pár csepp teafaolaj vagy grapefruitmag kivonat.
2014. szept. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

most vettem teafaolajat,és teafa olajas sampont/eleg eros teafa olaj szaga van/. Abba fogok cspegtetni még mielott felkenem a hajamra,majd hagyni fogom min.5percig aztan leoblintem.


koszonom a valaszokat

2014. szept. 10. 12:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!