Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Égési sérülések jöhetnek elő...

Lamf105 kérdése:

Égési sérülések jöhetnek elő magától az emberen?

Figyelt kérdés
Már voltam az orvosnál ezekkel a tünetekkel, de ő sem tudja megmondni mi ez. A kezemen, most egy tenyérnyi nagyságú folt jelent meg, ami kezdetben égési sérülés volt, mára pedig olyan mintha lehorzsoltam volna. DE ILYEN NEM TÖRTÉNT. És amitől nagyon félek, hogy egyre nagyobb. A szüleim tudnak róla, de az orvos nem mindig rendel, és a neten nem tudom hogyan keressek rá erre. Szóval van olyan "kiütés" vagy valami allergia esetleg, ami így jöhet ki?!
2014. szept. 10. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

vannak olyan gyógyszerek amik allergiás reakciót váltanak ki ha napra mész. főleg antibiotikumok. voltál beteg mostanság?

anyumnak is hasonló sebei voltak, 2 hónapba telt mire kiderült(jo a háziorvosunk pfff)

2014. szept. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát ez már nálam igazság szerint 1 éve minden 2. hónapban előjön... beteg ritkán vagyok, de az orvosom se tudja mi ez (hát igen jó orvosok) :D
2014. szept. 16. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!