Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Iskola után hulla fáradt...

Iskola után hulla fáradt vagyok, lefekszek aludni, felkelek és a helyzet változatlan?

Figyelt kérdés
mit tudnék tenni hogy ne legyen ez?

2014. szept. 11. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
szedj vmi vitamint
2014. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
magnézium hiány
2014. szept. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szedj vitamint, és próbálj meg nem aludni délután egyáltalán, vagy ha igen akkor csak 20 percet. ha átalszod a délutánt, akkor utána tényleg csak fáradtabb leszel, és este nem fogsz tudni rendesen aludni, utána másnap folytatódik elölről és sose alszod ki magad rendesen.
2014. szept. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
nekem abban az időben a supradyn drazsé sokat segített, egy próbát meg ér!
2014. szept. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 t_GaRami_a ***** válasza:
Feküdj le korábban este, velem is minden nyáron ez van, megszokom, hogy fent vagyok reggelig és ha hazajövök alszok, de mindig vissza szoktatom magam nagy nehezen.
2014. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 t_GaRami_a ***** válasza:
100%
Ja és még valami, ha vitamin nincs dobj be egy almát, vagy valamilyen gyümölcsöt és próbálj egészségesebben étkezni.
2014. szept. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2014. szept. 11. 20:27
 8/10 Joe001 ***** válasza:

Nem kell elfeküdni .

Nekem volt hogy amikor nem dolgoztam , szinte az egész napot átaludtam , mégis olyan voltam mint egy zombi .

Most dolgozom , napi 12 órát , hajnali 1 körül fekszem , reggel 6 kor kelek , sőt van hogy hétvégén bulizok , majd reggel megint meló ... és jól érzem magam a bőrömben.

Semmi vitamin hülyeséget nem szedek , mert arra csak rászokik az ember , de a közérzetén nem javít.

Neked kell rendbe tenned magad legbelül , kicsit átértékelned az életed , mit is akarsz , és ha akarod , akkor meg tudod csinálni , és nem is leszel fáradt

2014. szept. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
naponta 2-3 deci házipálinka a suliban,ha valakivel iszod akkor inkább 5deci.garantáltan jobb kedv:D UI:tesi előtt ne nagyon:D
2014. szept. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
45%

"Kezd el sportolni, este aludjál ne facebookozzál. Különös te suli után fáradt vagy, én néha 12 órás túlóra után se.. Menjél edzeni, szedjél magnéziumot, meg vitamint.

Ne energiaitalon éljél mint a mostani generàció!"

2014. szept. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!