Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Budapesten vagyok, hol tudnék...

Budapesten vagyok, hol tudnék fürdeni teljesen ingyen?

Figyelt kérdés
Budapesten vagyok és nem tudom megoldani,hogy lezuhanyozzak,mert a lakás ahol alszom nem valami komfortos és nincs benne viz. Hol tudnék lefürdeni teljesen ingyen?? Kérlek segitsetek!!!

2014. szept. 13. 21:35
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Tudom de nincs hol furdenem es nem akarok erte penzt kiadni..
2014. szept. 13. 21:51
 12/16 anonim ***** válasza:
iratkozz be egy konditerembe, vagy munkahelyen, iskolai öltözőben
2014. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Vegyél nedves törlőkendőt, 3-4 lappal már elég jól le lehet csutakolódni. kb. 120 ft egy olcsóbb filléres boltban.


Vagy van még az oldschool megoldás, mosdókagyló, szivacs vagy nedves türi, macskamosdás. Én is szoktam csinálni, takarékosságból, minden másnap. Teljesen jól tisztán tudod magadat tartani így is, csak kicsit kényelmetlenebb.

2014. szept. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Héé, vegyél egy malterkeverő kádat (obi) melegíts vizet a gázon, és jacuzzizz a szoba közepén.
2014. szept. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Menj el konditerembe vagy uszodába. Kezdheted zuhanyzással is, de ha már ott vagy, úszhatsz/kondizhatsz is, nem lenne attól se bajod. És a végén még egyszer zuhanyozhatsz.
2014. szept. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszi,és tudtok olyan konditermet ami nagyon olcsó napijegyet illetöen? Lehetöleg közel a Pràter utcàhoz esetleg a Corvinhoz.
2014. szept. 14. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!