Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehet megszüntetni a...

Hogy lehet megszüntetni a tudatos álmodást?

Figyelt kérdés
Tudatos álmodok minden egyes éjjel. Ez azt jelenti, hogy álmomban rájövök, hogy álmodok. Napközben is mindig megfigyelek dolgokat, amit nem lenne szabad és álmomban is, ezért rájövök, hogy álmodok valójában. Két pontot megfigyelek, majd elfordítom a fejem és visszanézek, a két pont egymáshoz viszonyítva távolabb vagy közelebb állnak, vagy csak egy van ott... már rá is jöttem, hogy nem valóság. Igazából nem tudom, hogy ajándékként fogjam-e fel, mert ebben a világban bármit megtehetek: Ha vezetni akarok, ott lesz egy kocsi, ha enni, kaja lesz ott, bármilyen, bárhova elutazhatok, bárkivel beszélhetek, én alakítom. De valahol ez nem természetes.. megkérdeztem egy "embert", aki igazából én voltam, hogy mire jó az álom. Ennyit válaszolt: "Képzeld csak el, az agyad átlagosan 15-17 órát van fent egész nap.Ezt az agyad megszokja. Ha nem álmodnál, akkor a való életből a "se kép, se hang" állapotába nagyon nehezen hangolódna bele, szinte sokk volna. Az álom azért kell, hogy a való élet látszatát adja, ezáltal az agyadnak azt az érzetet adja, mintha a való életben lennél". Igaz ez a mondat? Én erről nem tudtam. Néha ilyenkor kicsit parázok.

2014. szept. 14. 13:42
 1/3 anonim válasza:
100%
Nem kell parázni, a tudatos álmodás tényleg egy kincs, nem sokaknak adatik meg, használd ki.
2014. szept. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

nekem csak egyszer sikerült tudatosan álmodnom és akkor is véletlenül és nem is tudtam irányítani de mostantól kipróbálom ezt a technikát is.


egyébként szerintem mindenképpen pozitív dolog hogy tudsz tudatosan álmodni.

2014. szept. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a mázlista

nekem meg sose akar összejönni egyetlen tá se

2014. szept. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!