Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hollandok és németek és...

A hollandok és németek és egyéb helyeken pl : Dinári hegység miért ilyen magasak az emberek?

Figyelt kérdés

Mire vezethető vissza hogy ők átlagosan sokkal magasabbak mint a közép és kelet európai emberek? Miért alakult ki ez a magasságkülönbség? Az étrend miatt vagy más tényező befolyásolja?

egy fórumon írta valaki hogy volt Hollandiába (ő 190 cm) és átlagosnak számított, sőt nagyon sokan magasabbak voltak nála és ezt többen megerősítették hogy ez valóban így van, nagyon magasak.



2014. szept. 14. 19:37
 1/2 anonim válasza:

Hát nem tudom, de jó nekik. Szívesen lennék a helyükben.

Amúgy én a környezeti tényezőkre és a genetikára tippelnék.

2014. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
tudom hogy genetika miatt,de az első meg sokadik német meg holland hogy lett olyan magas akitől a többi örökölte? vagy csak magasok szültek gyereket a kezdetekbe és így ment tovább vagy mi ?
2014. szept. 14. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!