Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melyik erősebb a cataflam...

Melyik erősebb a cataflam vagy a brexin?

Figyelt kérdés

Gyógyszer allergiám alakult ki a legtöbb fájdalom csillapítóra, mert túl sokat szedtem őket. Mondhatni egyszerűen pszichésen fájdalomcsillapító függő vagyok.. Találtam a szobámba egy doboz Brexint, de már nem szedhetem. Jelenleg az egyetlen amiről tudom, hogy szedhetem az a Cataflam, ami elég sok ember szerint elég erős gyógyszer, de nekem nem tűnik annak.. (másoknak elmúlatja pl a fejfájást 15 perc alatt, nekem kell legalább 1 óra..)

Szóval a lényeg annyi, hogy mivel nekem brexinre nincs szükségem, de a családban mindenkinek elég erős a cataflam, odaadhatom e nekik a doboz brexint, vagy az is erős nekik? Dobjam ki inkább?


2014. szept. 15. 17:19
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!