Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogok még nőni?

Fogok még nőni?

Figyelt kérdés
Most vagyok 15 és fél éves, már egy ideje nem nőttem semmit. Most vagyok 175cm, és elég sokszor érzem mostanában azt hogy alacsony vagyok, tudom hogy felmérések szerint átlag, de nekem nem számok kellenek. A szüleim, nagy szüleim alacsonyak, csak pár 170+ van a családban. 180-183cm szeretnék lenni felnőtt koromban. Mennyire lehetséges ez?

2014. szept. 15. 22:53
 1/3 anonim válasza:
Kb 180 leszel vagy 176-177
2014. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Ez baromság! Lehetsz 185 is akár 20 évesen. Nem csak a genetikáról van itt szó. 16-20 éves korodig serdülő korban vagy, 16 évesen újra elkezd fejlődni a csontozatod, meg szélesedsz is mellé. Az egy dolog, hogy 13-15 évesen nősz a legtöbbet, de egy időre meg állhatsz 15-16 között, aztán újra jön egy ilyen folyamat, csak szélesedsz is kicsit. Én is megálltam ennyi idősen, 15 évesen 170 voltam, egészen 16 éves koromig, holott 13-15 évesen 24 centit nőttem 2 év alatt. 16 lettem hirtelen nőttem 5 centit fél év alatt, és szélesedtem is.. Szal nem kell beparázni, ilyen baromságoktól.. Az egy duma, hogy nem nősz, nem mindenki nő folyamatosan.. ennyi..
2014. okt. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetertek az elozo valaszoloval!:) Megy a zold kezecske baratom!:)
2014. dec. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!