Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szupináló talpbetétnél (egyene...

Szupináló talpbetétnél (egyenesléptető), melyik felének kell belül lennie, ha befelé dől a kisfiam bokája?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyire lesz hasznos a válaszom, én még kifejezetten csak talpbetétet nem láttam.

Itt ugye az a lényeg, hogy a talpának a belső élét emelje följebb. Tehát a talpbetét vastagabbik része legyen belül.


Vagy ez volt a kérdés? Erre gondoltál?


Esetleg ha tudsz linkelni egy fotót, megnézem.

Lányom ugyanezzel a problémával küzd.

De mi még külön talpbetétet nem vásároltunk.

2014. szept. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, ez volt a kérdésem, köszi a választ! :) Én is így gondoltam amúgy, hogy a "magasabb" része van belül. Még én sem használtam ilyet, de gondoltam, most kipróbálom és egy normál cipőbe ragasztom bele, nem drága egyébként, én 1100 Ft-ért vettem.
2014. szept. 18. 12:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lebeszélni akarlak a telpbetétről, mert nem értek hozzá!

Viszont tudod-e, hogy a szupináló cipőknek olyan a talpkialakítása, hogy, hogy is fogalmazzak, ha lehelyezed egy sima felületre és ide-oda mozgatod a cipőt, az dölöngél.

Basszus, nem tudom normálisan megfogalmazni.

Szóval nem egyenletes a talpa, "hintázik" benne a láb, és nekünk az ortopéd orvos azt mondta, hogy ez lényeges része a terápiának, ugyanis bizonyos izommunkára kényszeríti a lábfejet.

2014. szept. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De majd azért én is megnézem azt a talpbetétet, ugyanis a lányom sportcipőjébe nagyon jól jönne...

Úgyhogy hasznos volt számomra ez az infó a talpbetétről. Hol lehet kapni?

2014. szept. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én gyerekcipő boltban vettem, de gyógyászati segédeszköz boltban, Herbáriában is lehet. Nekünk az ovis benti szandink szupinált szandi(Szamos), de kintre nem vettem már olyat, hanem sima cipőt és gondoltam ebbe próbálom ezt a betétet, meglátjuk...
2014. szept. 18. 12:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Oké, köszi, akkor én is veszek az edzőcipőbe. :-)
2014. szept. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!