Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert van az h almombol...

Tomi Kage kérdése:

Miert van az h almombol felriadok es ugyan azt a mozdulatot csinalom mint az almomban?

Figyelt kérdés
Mikor majdnem már elalszom egyszer csak arra kelek fel h ugyan azt a mozdulatot csinálom mint az almomban. Mostanság minnél tobbszor torténik ez velem. Mult éjszaka azt almodtam h leakartam rugni egy drogos gyereket erre felebredtem h a falat meg ugyan olyan mozdulattal rugtam le, vagy multkor meg beleakartam utni a boxzsakba erre fel utottem ez buszon tortent szoval aki melletem ult azt majdnem lecsaptam. szeretnem ezt valahogy megszuntetni bármien magyarázotott megkoszonok.

2014. szept. 23. 12:28
 1/3 anonim válasza:

Az elfolytott agresszió is magyarázat lehetne, de....

Sokkal inkább gondolom azt, hogy kitaláltad, valamilyen sportot tanulsz (box? Kick box?) Elmentél pár edzésre és annyi. Szerintem járj el edzésre, akkor a benned lévő feszültséget is ki tudod dolgozni magadból, és személyiségfejlődés kapcsán is hasznos lesz.

2014. szept. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
mit tehetek ellene?
2014. szept. 29. 14:37
 3/3 anonim válasza:
Írtam előzőleg, folytasd az edzést!
2014. szept. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!