Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez mi? Ugye nem vagyok beteg?

Ez mi? Ugye nem vagyok beteg?

Figyelt kérdés

Ha olvasok (hangosan, magamban egyaránt) akkor az agyam csak arra figyel amit épp olvasok és a szöveg tartalmát egyáltalán nem értem, csak arra tudok figyelni amit épp olvasok, ezért ha valami feladat van órán, vagy a háziban akkor 2-3szor el kell olvasnom, hogy megértsem mit kell csinálni.Elég zavaró, hogy ha hangosan olvasok sokszor "kattog" a szemem és összezavarodok a mondat közepén. Egyébként nagyon sokat szoktam olvasni is.

Ha van szóbeli, azt sosem tudom megtanulni, mert hiába olvasom el 800szor vagy kérem anyukámat, hogy magyarázza el, hogy kell sehogy sem megy és ez már elég zavaró :( 13/L


2014. szept. 24. 18:26
 1/1 anonim válasza:
Nekem is szokott lenni, hogy olvasok olvasok, aztán nem is tudom mi volt két mondattal korábban. Ez azért van mert nem érdekel eléggé amit olvasol. Próbálj csak arra odafigyelni, nagyon erősen, fárasztóbb lesz olvasni, de legalább érteni fogod. Remélem segítettem, és fog menni! 16/F
2014. szept. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!