Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A kábítószer változtatta meg...

A kábítószer változtatta meg a személyiségemet?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok. Ezelött csak alkalmanként füveztem, talán úgy félévente egyszer. Viszont ezen a nyáron teljesen rengeteget kábitószereztem. A herbálra teljesen rászoktam (élsportoló létemre egy héten át nem aludtam míg leszoktam, hánytam, remegtem), sokszor spuriztunk de az extasyt is kipróbáltam. Füvezgettünk is, de a herbálnak köszönhetően körülbelül annyira "ütött meg", mint egy sima cigi. Hál Istennek sikerült leszokni, visszamentem edzeni és dolgozni, mellette esti suliba járok tehát úgy ahogy összekaptam magam. Alapvetően jófej srác voltam azelött is, de most mintha kicseréltek volna. A szüleimhez és a barátaimhoz teljese másképp állok, sokkal jobban szeretem őket, az életet is máshogy nézem, megbecsülök mindent és minden nap boldog vagyok (mióta nem szívok), viszont akik keresztbe akarnak nekem tenni azokat legszivesebben megtudnám ölni. Most akkor nagy a baj?

2014. szept. 25. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, az. Ebből nehéz lessz kimásznod, ámbár úgy érzed, kint vagy belőle.
2014. szept. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 cli_hlt ***** válasza:

Nem. Az ember változik az élete során. Sokkal többet, mint gondolná. Figyelj oda jobban magadra, és minden rendben lesz.


A herbált meg tényleg kerüld el, mert nem egy jó élvezeti szer. Én abban az időben használtam, amikor még "csak" HU-211 volt a Spice nevű termékben, és már azt is könnyű volt túladagolni, kellemetlen mellékhatásai voltak, és fáradtabb voltam tőle másnap. Ha mindenáron kannabinoidokra vágysz, akkor inkább a kannabisz.

2014. szept. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok én kimászni semmiből. Jobb ember lettem, ebbe biztos vagyok, és sokan mások is mondák. Csak nem akarom elhinni, hogy ezt a kábitószernek köszönhetem, de ezek szerint még is. Azóta sokkal szorgalmasabb, kitartóbb vagyok, és sok jó dolog összejön.
2014. szept. 26. 13:58
 4/5 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak: Ennyire fogalmatlan vagy te is? :D Ott írtam, hogy letettem. Nyilván rájöttem hogy milyen, és még pénzért se szívnék egy slukkot se. Nem is vágyom semmilyen kábitószerre, persze lehet hogy néha majd kamuból beleszívok egy-két füves cigibe, de annyira nem vonz a hatása se.
2014. szept. 26. 14:00
 5/5 cli_hlt ***** válasza:

A válaszomban nem volt benne a feltételezés, hogy most is szívod. Ennyire fogalmatlan vagy???????? :P :P :D


Egyébként helyes, nem kötelező sem herbált, sem mást szívni. Csak peer pressure miatt cuccozni ősi loser szokás.


A kábítószernek meg nem köszönhetsz semmit, az csak az univerzum egy darabkája, amit megismertél, és több lettél tőle.


A fejlődtél, akkor TE vagy a jó ember, és csak így tovább.


Kitartást. :)

2014. szept. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!