Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Azok írjanak akik hordanak...

Azok írjanak akik hordanak lúdtalpbetétet, hogy ha már hozzászokik az ember akkor utána lúdtalpbetét nélkül nem nagyon rossz?

Figyelt kérdés
Írjátok meg azt is hány éves korotok óta viseltek lúdtalpbetétet és szeretitek-e hordani.

2014. szept. 28. 00:18
 1/2 anonim válasza:

Hát, amikor lúdtalpbetéttel mész, 3-4 napig kicsit szokatlan lesz meg úgy érzed mintha szűk lenne a cipő. Később ezt természetesen megszokod és észre sem fogod venni. Én nem tapasztaltam magamon olyat, hogy ha megszoktam a lúdtalpbetétet és nem hordom érzek-e vmi változást.

10éves koromtól hordtam 14 éves koromig. Használt

2014. nov. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lúdtalpbetétnek vagy a beépített harántemelőnek alapnak kellene lenni minden cipőben. Sajnos siralmas a helyzet ezen a téren, a boltok tele vannak igénytelen, egyenes talpú cipővel, ezért fontos a talpbetét. Ne úgy tekints rá, hogy "meddig kell hordani". Aki figyel a lábai egészségére, az élete végéig csak olyan cipőt vesz aminek ki van rendesen képezve a talpa vagy betétet használ. Nekem gyerekkoromban nem figyeltek erre a szüleim, harmincéves koromra pokolian fájt a lábfejem. (Nincs túlsúlyom, mozgok eleget és mégis) Akkor elkezdtem odafigyelni a cipőimre, azóta rendben vagyok. A lábfejed védelme egy olyan dolog, amit 40-50 évesen nagyon meg fogsz köszönni magadnak. 18 éves a fiam, alapból kéri a betétet minden cipőbe aminek nincs kiképezve rendesen a talpa. Pedig nincs lúdtalpa, semmi probléma a lábával de érzi, hogy az a természetes állapot.
2019. jún. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!