Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol lehet valakinek alacsony...

Mitol lehet valakinek alacsony a vernyomasa?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok, rendszeresen sportolok es kb. ket es fel hete annyira leesett a vernyomasom, hogy foltokat lattam csak. Azota allandoan. Az edzom nem engedi, hogy abbahagyjam a sportot, felek, hogy pont a palyan lesz valami bajom. Nem kerek olyan valaszokat, hogy menjek orvoshoz, mert el fogok, csak eddig meg nem volt idom.

2014. okt. 3. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát az edződ egy jó nagy vadállat, jó esetben figyelnie kéne az egészségi állapototokra is, nem csak az eredményt kajtatni...

Millió meg egy dolog okozhatja, sajnos ennyiből nem lehet megmondani, mindenképpen szükség lesz vizsgálatokra is. Kamaszkorban teljesen normális is lehet, növés, mindenféle hormonális vacak, változás van a szervezetedben. Vashiányos vérszegénység mellett is lehetnek ilyesmi tünetek. Vírusos fertőzés miatt is akár. De lehet csak nem ettél előtte megfelelően.

Az sem biztos, hogy a vérnyomásoddal van probléma, vércukor nem lehet? Szedtél mostanában esetleg valami gyógyszert vagy egyéb szert? Voltál beteg? Ezeket gondold végig és ne titkold el az orvos elől se.

Az egészségedre pedig mindenképp legyen időd, nem hiszem, hogy más halaszthatatlan dolgod lenne 14 évesen, max lemaradsz egy dolgozatról, majd bepótolod. Így is sok idő lesz kideríteni, bevárni a laboreredményeket, szakorvosnál időpontot kérni, stb. Ne halogasd, ha még nem voltál orvosnál azóta se, hétfőn reggel az első dolgod legyen!

2014. okt. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hat az edzom tenyleg egy vadallat azt mondja egy igazi sportolo akkor is marad edzesen akarmi tortenik, multkor majdnem osszestem es nem engedett haza (mondjuk tettem a velemenyere es hazajottem) semmilyen gyogyszert nem szedtem es annyi betegsegem volt, hogy meg voltam fazva, orvoshoz pedig kedden megyek mert akkor rendel suliidon kivul, amugy koszonom
2014. okt. 5. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!