Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez a "tünet" a gyógyszer...

Ez a "tünet" a gyógyszer miatt van?

Figyelt kérdés

El kellett kezdenem szedni antidepresszánst(3x1 coaxil) , és mostanában ritkábban megyek wc-re, ma reggel voltam de nem sokat, most pedig nedvesnek éreztem a gatyámat, és ott hátul olyan mintha vizes lenne(határozottan nem vizelet) .

Egyébként az antidepresszánst azért kezdtem el szedni mert súlyos depresszióm volt ami testi tüneteket produkált(étvágytalanság,gyomortáji fájdalom, mondjuk refluxom is van) amióta szedem egyik sincs meg, de ez aggaszt


2014. okt. 4. 21:32
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és előtte voltam gasztroenterológusnál, aki "megtükrözött" és nem talált semmi olyat . akkor (3hete)
2014. okt. 4. 21:33
 2/7 anonim ***** válasza:

Mellékhatása lehet a székrekedés, de én a helyedben nem szednék ilyen vackot. Vannak természetes antidepresszánsok, például a triptofán kapszula. Nagyon hatásos, csak mivel már szedsz egy antidepresszánst, így előtte konzultálni kell az orvossal, hogy mikortól szedheted.

De amilyen hamar tudsz, állj le az ilyen gyógyszerekről.

2014. okt. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de akkor nincs szervi betegség ugye
2014. okt. 4. 21:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja és még valami: a triptofán (3x1) kapszula B-komplex-el együtt szedve csodákra képes. Rokon szedte, és meglepett az eredmény.
2014. okt. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, de nem vagyok orvos, inkább az vele beszélj ez ügyben :)
2014. okt. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát 2hét múlva kell visszamennem, addig feltétlen muszáj szednem ami most van akkor
2014. okt. 4. 21:45
 7/7 anonim ***** válasza:

Én felhívnám az orvost és elmondanám neki a tüneteket.

Nem biztos, hogy jó, ha tovább szeded a gyógyszert.

2014. okt. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!