Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Horkolás ellen ötlet?

Horkolás ellen ötlet?

Figyelt kérdés
Mit csináljak a szinte egész éjszakát áthorkoló férjemmel.Sajnos nem együtt működő,nem hajlandó semmit kiprobálni ami kapható a gyógyszertárban.Van olyan éjszaka,hogy többször is felriadok,én már több éve füldugóval alszom,de így is hallom.Nem tudok másik szobába menni mivel nincs,vele kéne valamit csinálni,ráadásul sűrűn beis piál,akkor aztán zeng az egész lakás.
2014. okt. 6. 18:17
 1/5 anonim válasza:
Kérdd meg, hogy az oldalára fordulva aludjon. Egyébként még megoldás lehet: Ilyenkor kimondod a nevét, hangosan, ekkor egy pillanatra felébred, de semmi sem tudatosul az emberben, alszik tovább, viszont jó esetben szuszogásra vált.
2014. okt. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok esetben elég, ha megérinted.


De ami segíthet, ha magasabb/alacsonyabb párnát használ, illetve olyat, ami csak a feje alatt van, a válla alatt nem.

2014. okt. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de nekem sokkal nagyobb problémát jelentene, ha "sürün bepiál", magyarul alkoholista.
2014. okt. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már probáltam,szólítani a nevén sőt,másként is,meg finoman meglökni,aztán erősen lökni,sőt rúgni is,de semmi,elfordul és ott folytatja ahol abba hagyta.Engem is zavar az ivászata,de hát nézd nem tudok más megoldást,kicsi a gyerek nincs hová mennem,legalább az ivászata felől tudok pihenni.Nincs bevált praktikája senkinek,nem hiszem,hogy csak az én párom horkol ilyen intenziven.
2014. okt. 7. 18:41
 5/5 anonim válasza:
Én is horkolok ( habár nem a piálástól ). Úgy oldom meg, hogy vagy az oldalamon,vagy a hasamon alszok. Talán ez megoldja valamelyest a problémát.
2014. okt. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!