Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Belső aranyérem is lehet?

Belső aranyérem is lehet?

Figyelt kérdés

Valószínűleg külső aranyerem van, mert lent van egy kis "bőrnyúlvány"szerűségem. Komoly problémát nem okoz, nem vérzik, nem viszket, nem fáj. Egyszerűen nagydolog után csak mosni tudom, mert kellemetlen, ha papírral dörzsölöm. Ezért vettem Proktis M végbélkenőcsöt, amihez jár egy kis aplikátor, aminek a segítségével kívülre és belülre is tudok juttatni a kenőcsből. Amikor csinálom belül nagyon fáj. Elvileg nem kéne szerintem fájnia, mert ez egy vékony aplikátor max, ha problémám van. Szerintetek belső aranyerem is van vagy tényleg ilyen fájdalmas, ha felnyomok egy aplikátort? Egyáltalán azt teljesen fel kell tolni belső aranyér esetén is vagy csak egy picit dugod be?


Elég kínos kérdés, kérlek csak normális válaszokat adjatok!:D


2014. okt. 8. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Én az ujjammal szoktam belülre is bevinni a kenőcsöt, persze rövid köröm kell hozzá. Amúgy igen, belül is fájhat ha be van gyulladva az aranyered, de a Proktis-M krém pár nap alatt el fogja mulaszani, nálam bevált ez a krém.
2014. okt. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!