Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Verrumal kenőccsel ecsetelem...

Verrumal kenőccsel ecsetelem a talpamon lévő szemölcsöt. A körülötte lévő egészséges bőr, iszonyatosan fáj, annyira, hogy rá se tudok lépni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2014. okt. 17. 16:24
 1/1 anonim ***** válasza:

A használati utasításban az is szerepel, hogy ..."A Verrumalt kizárólag a szemölcsre lehet felvinni, az oldat nem érintkezhet a szemölcsöt körülvevő egészséges bőrfelülettel,...". Vagy felkenés során ment rá a környező bőrfelületre, vagy a természetes izzadtság szétkente a környező bőrfelületre, ami begyulladt.

Én, saját tapasztalatom alapján azt tanácsoltam volna talpon levő szemölcs esetén, hogy ki kell égetni. Nem igazán fáj és hatásos. Igaz, hogy az ember saját magánál csak akkor tudja elvégezni, ha testalkata megengedi, hogy hozzáférjen. Egy kisfejű bognárszeget gázlángon fel kell melegíteni izzásig és közelíteni kell a szemölcshöz, ahol a szövetek már az izzó szög közelítésekor károsodnak, elhalnak az idegvégződések is, tehát nem igazán fáj. Biztos kézzel jól vezethető a kiégetés. A járást persze némileg zavarja az egészen enyhe fájdalom, de nem gátolja. Nekem tökéletes eredményt hozott.

2014. okt. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!