Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ehetem e ezt továbbra is?

Ehetem e ezt továbbra is?

Figyelt kérdés
Sok-sok év után kiderült hogy laktóz érzékeny vagyok, a fehérjében amit az edzés mellé iszom van laktoglobulin, laktoferrin és laktalbum is... ezek nem okoznak gondot ugye?

2014. okt. 17. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Teljesen laikus vagyok, de szerintem ezekben van tejsavó, ott van a nevükben, hogy lakto. Vannak viszont olyan fehérjeturmixok, amikben nincs tej. Illetve én azért innék belőle kicsit, mert sokszor rámondják valakire hogy laktózérzékeny és kiderül, hogy nem is. Pl. nekem az allergiavizsgálat kimutatta, hogy gyakorlatilag mindenre allergiás vagyok, sok olyan anyag is volt közötte, amit napi szinten használok, szóval érdemes ezeket az infókat némi fenntartással kezelni.
2014. okt. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!