Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt gyógytornász? Honnan...

Van itt gyógytornász? Honnan szerezzek gerinctornához gyakorlatokat?

Figyelt kérdés

Annak idején gimis koromban évekig jártam gyógytornára, de sajnos nincs róla hanganyagom vagy egy füzetem, ami most segíthetne. Már két gyermekes anyuka vagyok, elkerültem másik városba, de nagy szükségem lenne pár jó kis gyakorlatra, mert fél óra mosogatás után is fáj már a hátam és nagyon csúnya a testtartásom! Nem beszélve arról, hogy nézek ki, ha fölveszem a kisfiamat...

Tudna valaki gyakorlatokat küldeni vagy ajánlani hol lehet venni CD-n vagy könyvben kiadva?



2014. okt. 17. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy gyógytornász sem fog neked itt gyakorlatokat közölni, mivel az az ő terápiájának egy része. Menj el hozzá, lekezel és a szükséges gyakorlatokat megmondja.
2014. okt. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!