Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen miteszeres és pattanásos a bőröm?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok, 2-3 évvel ezelőtt fél évig szedtem ezt a gyógyszert, amit a bőrgyógyászok szoktak írni(már elfelejtettem a nevét) és fél év után helyre állt a dolog, nem jöttek elő miteszerek pattanások csak nagyon minimálisak. Az elmúlt félévben viszont egyre több van ismét az arcomon és hát bevallom zavar. Amikor végig beszedtem a gyógyszerkúrát, akkor azt ígérték, hogy soha többet nem lesz pattanás a bőrömön. Vmi Segítség, hogy mit csináljak? Előre is köszi a válaszokat.
2014. okt. 28. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Életmódváltás? Lehet, hogy az ételek, amiket eszel nem megfelelőek, vagy a mozgás ( és ezáltal az izzadás ) hiánya okozza, de az is lehet, hogy nem iszol elég folyadékot.
2014. okt. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Arcradírt használj hetente, és diétázzm ne egyél túl fprró és fűszeres, csípős ételeket, zsírosat és csokiféléket, helyette sok zöldség és gyümölcs.
2014. okt. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat szerintem hasznosak voltak, kipróbálom őket. :)
2014. okt. 29. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!