Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kezeljem a dühkitöréseket?

Hogyan kezeljem a dühkitöréseket?

Figyelt kérdés
Ha suliban vagyok akkor nem mindig van viszont otthon egyre többet jelentkezik nálam. A stresszlabda nyomogatása nem segít mert még idegesebb leszek tőle (mert nem tudom teljesen összenyomni)! Nem tudom mitévő legyek.Előre is köszönöm a válaszokat és azt is hogy szántál arra időt hogy ezt elolvasd.

2014. okt. 28. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. okt. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 t_GaRami_a ***** válasza:
Én ilyenkor fogok egy párnát leterítem, és ütöm, mint ha egy ember lenne. Vagy kimegyek egyet lőni. De fát is hasogathatsz, ha a környezeted úgy engedi. Amilyen erősen tudod bevágod a fejszét.
2014. okt. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind a kettő választ! Már csak az a kérdésem ha iskolába vagyok akkor mit tegyek? Mer ott nem tudok mit tenni és ilyenkor eszek vagy máson vezetem le a dühöm ami nem helyes! Meg valamikor magamba fojtom.
2014. okt. 28. 22:18
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ utólag és megy a zöld pacsi nektek :) 2. válaszoló én is szoktam lőni (légpuskával a farakást vagy amit lehet).
2014. okt. 28. 22:20
 5/7 anonim válasza:
A lövés meg a fahasogatás szerintem is nagyon jó. A sport mindenképpen segít. Mondhatni akár, hogy a fizikai fájdalom segít legyűrni a dühöt, de ezzel nem azt mondom, hogy kezd el vagdosni magad vagy ilyesmi, csak ha (nézzük a sulis esetet) órán rád jön egy nyomi tanár miatt mondjuk, kikérezkedsz a mosdóba, és elkezded püffölni a falat. (de azért a husis résszel, amivel dörömbölni szokás, ne úgy ahogy a pofont adják, mert akkor porctörésed is lehet...) Vagy ami igazán tuti még, nem tudom, hogy hol laksz, de ha mondjuk faluban, és van a közelben valami erdő, vagy félreeső tipikus kirándulós rész, akkor elmész oda, és kiabálsz egy baromi nagyot. :D Bár ez a püffölés meg kiabálás csak ilyen hirtelen jöttre jó csillapítás féle. A sport az ami leköt és talán hosszabb távra is működik. {Na meg persze ott van a zabálás, csoki, drog, de hát ezeket te is tudod biztos, és ne akard használni. Élj egészségesen! ;) }
2014. okt. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Kár hogy a tanár nem enged ki óra közben sehova. Kiküldeni meg nem lehet a diákot ha rossz csak intővel,igazolatlannal meg ilyenekkel
2014. okt. 30. 19:51
 7/7 anonim válasza:
Vagdosással 🙄🙄😩
2017. júl. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!