Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Repedtre száradt kézbőr...

Repedtre száradt kézbőr hogyan hozható helyre? Mivel kell kenni?

Figyelt kérdés

Kőműves melók és sok vizes házimunkától extrém mértékben kiszáradt kézbőr hogyan varázsolható a régivé? A kézkrémeket nyeli, de nem segítenek ezek már. Valami olyan kellene, ami serkenti a friss bőr képződését.

Van ötlete valakinek?

És tapasztalata?



#gyógymód #repedezés #ujjbőr #száraz kézbőr
2014. okt. 29. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Olivaolaj - csodákat müvel!
2014. okt. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Disznózsír!
2014. okt. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

végy egy nagy dobozzal körömvirág krémet+ cérnakesztyűt. Este mosdás után a még nedves kezedre kend rá vastagon a krémet, és húzd fel a kesztyűt. Reggelre sokat fog javulni. Körömvirág hámosító, hiszen az sérült. Baba popsi kenőcsök is kiválóak.


[link]


vagy a DM bolt

2014. okt. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha van aloavera növényed, annak a leve kitűnő hámosító
2014. okt. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyásznál írt A vitaminos kézkrém jelenleg. Előtte ugyancsak doki által írt steroidos krém. Ezek előtt próbáltam sok mindent nem vált be.
2014. okt. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én dove testápolóval kenem a kezem nagyon jó selymes is lesz tőle
2015. jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy festő mázolótól hallottam, hogy ha a mázolásnál festékoldóval mossa le a kezét, kiszárad, de erre a megoldás a tapéta ragasztó a legjobb.Tényleg szép volt a keze! Este TV nézés közben a bekevert tapéta ragasztóba nyomja a kezét kb. fél órára, aztán lemossa, és utána körömvirág krémmel.
2015. jan. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!