Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vannak itt szenvedélybetegek?

Vannak itt szenvedélybetegek?

Figyelt kérdés
Egy beadandót kell írnom egy olyan emberről, aki élete során valamilyen viselkedésnek vagy szernek a rabja volt de már rehabilitálódott. Párkérdést szeretnék neki feltenni ezzel kapcsolatban. Ha valaki fel meri ezt így vállalni az kérem jelezze! Köszönöm!

2014. okt. 29. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a punci rabja vagyok, de már biztosan nem fogok rehabilitálódni. Így biztosan alkalmatlan vagyok a dolgozatodhoz.
2014. okt. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Miért nem? :D
2014. okt. 29. 18:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálam ez a függőség már 40 éve egyre jobban fennáll. Semmilyen terápia, vagy elvonókúra soha nem segített. Már nem is fog.
2014. okt. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hello! Először is kitartást a beadandódhoz, másodszor èn szívesen segítek, ha gondolod. Jópár ève koffeinfüggő vagyok, hiába is tagadom, ugyanakkor már nem hagyom visszavetni a gyógyulási folyamatot; ergo nem èlek vele egy ideje ès èszrevettem, hogy nem is függök már tőle.
2014. okt. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de egyik kikötés az volt hogy a koffeinfüggőséget ne vegyük ide. :(
2014. okt. 29. 18:51
 6/11 anonim ***** válasza:

szia én szenvedélybeteg vagyok. a múltkor voltam orvosnál és azt mondta a doki hogy sürgősen hagyjam abba a maszturbálást. tudod miért?

mert nem tud megvizsgálni.

2014. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nagyon poénos :D
2014. okt. 29. 19:56
 8/11 anonim ***** válasza:

Milyen válaszokra vártál, kedves kèrdező?

Egy alkoholista, játèkgèpfüggő soha nem fogja bevallani sem a virtuális sem a reális világban, hogy szenvedèlybeteg.

2014. okt. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
en voltam szenvedelybeteg :)
2014. okt. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Szerencsére kedves válaszoló ebben nincs igazad!

Az igaz, hogy egy olyan ember aki most is űzi függőségét és nem látja még hogy neki ez nem jó nem fogja beismerni hogy függő. Ezért van ott hogy olyanok kellenek akik már rehabilitálódtak, azaz túlestek életük ezen nehéz szakaszán és elmerik ezt mesélni mit éltek át akkor.

2014. okt. 29. 20:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!