Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon hullik a hajam mit...

Nagyon hullik a hajam mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ciklusokban jön. Hol erősebben hol gyöngébben. Hosszú hajam van, a derekamig ér így nem valami gusztusos, ha találok egyet a levesemben. Gondolkoztam azon is, hogy levágatom, csináltatok egy "menő" rövid frizurát így kevésbé lesz zavaró a hajhullásom. Ám ettől még nem fog el múlni. Mivel tudnám javítani a hajam egészségét.? Pakolásokkal, vagy vitaminok szedésével.? Régen nagyon erős, dús hajam volt, most pedig vékony szálú és egy normál fésüléstől tincsek hullnak ki, a hajmosásról nem is beszélve. Régen vasaltam de volt amikor sütöttem. Akkor semmi baja sem volt. Lehet, hogy azzal tettem tönkre.?

2014. nov. 1. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg az étkezésedre odafigyelni, esetleg vehetsz dúsító sampont, vagy van spray is, vagy esetleg kicsit tupírozd.De az is befolyásolhatja, ha van gyereked, mert pl a kereszt anyumnak is ez volt a gyerek után, pedig neki is rengeteg haja volt....egyébként szerintem is vágasd le vmi rövidebbre mert tényleg gusztustalan :/ bocsi :/
2014. nov. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
a sok gyümölcs, zöldség nekem bevált:) próbáld meg, egyél minél több vitamint.
2014. nov. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amíg nem áll meg a hullás addig,egy kicsit vágass belőle hogy könnyebb legyen a fejbőrödnek.Festést,vasalást,göndörítést,tupírozást egy kis időre felejts el, mert nem tesz jót a hajnak.
2014. nov. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!