Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Műtét után mennyi időnek kell...

Műtét után mennyi időnek kell eltelnie ahhoz, hogy újra sportolhassak?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, idén június végén műtöttek porckorongsérvvel. 4 napig voltam bent a kórházban, aztán itthon tornáztam 2 hétig. Azóta még jártam 2x10 alkalmas gyógytornára plusz mellé még itthon is csináltam a gyakorlatokat. Már teljesen jól vagyok, nem fáj semmim. Mikor kezdhetek el újra sportolni (táncolni)?

2014. nov. 9. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvostól kérdezd meg,aki műtött.
2014. nov. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Magánorvos műtött, augusztusban voltam kontrollon és azt mondta, hogy decemberig tornázzak legalább. Eddig egy rendelőbe jártam tornázni, de azt mondták,hogy lejárt a 10 alkalom és hogy ennyi volt, a környezetünkben pedig sehol nem találtunk más gyógytornászt..
2014. nov. 9. 11:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor hogy oldják meg az emberek a szükségleteiket, wc, mosdás? Ki tudtál menni egyedül?


Hason kell feküdni?

2015. jan. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!