Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mandula mütét altatásban,...

Rob35 kérdése:

Mandula mütét altatásban, vérhigió? Holnap fognak müteni altatásban mandulával és furálom hogy ma este be kell adnom egy Clexane nevü injekciót, ami vérhigitó! Igy nem lesz veszélyes a mütét? Vérzés nem lép majd fel?

Figyelt kérdés

2014. nov. 10. 14:13
1 2
 11/13 szamo77db ***** válasza:
Felesleges altatást kérni! 32 éves koromban vették ki a mandulámat, helyi érzéstelenítésben. Semmit nem éreztem, nem kellett előtte magamnak injekciót adni. A műtéti terület a Lidocain hatásának múltával fájt, de ez ugyanúgy meg lesz neked is, amikor felébredsz! És gyötrelem lesz minden nyelés még vagy 2 hétig. Egyébként én 1 hetet töltöttem a kórházban a műtét után és minden étkezés előtt kaptunk fájdalomcsillapítót, hogy le tudjuk nyelni valahogy az ételt.
2014. nov. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nekem 4napja volt a mandulaműtétem és altatásban, semmi gond nem volt vele, nem voltam ébredésnél rosszul az altatótól nem volt hányingerem (bár ez mindenkire máshogy hat) de nekem nem kellett semmit magamba szurkálni o.O semmiképp nem akartam volna érzéstelenítéssel ,végig nézni ahogy dugdossák a különböző eszközöket a számba meg ahogy kifeszítik a számat o.o
2014. nov. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azért add be magadnak mindenképpen ám, mert veszélyes, ha nem teszed meg.
2014. nov. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!