Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Zepter termékekről kinek mi a...

Zepter termékekről kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés

Zepter légtisztítót és víztisztítót árulnak darabját 250000-ért a helyi kirendeltségnél. Ez elég drágának tűnik, viszont az előadásuk hiteles volt?

Valakinek valami tapasztalat?



2014. nov. 21. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan hülye vagy hogy az már fáj, már hogya fenébe lenne egy hirhedten csaló banda mint a Zepter előadása hiteles?! Egyébiránt egy RO víztisztíó 50k egy légtiszító meg kb 25, és ez már kisker ár műszaki boltban.
2014. nov. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam jártak egyszer. Tartottak egyóra-hosszás előadást, és bemutatták a gépüket. Amikor befejezték a bemutatást, elmondtam nekik, hogy miért szélhámosság az egész. Nagyon gyorsan, köszönés nélkül elmentek.
2014. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ZakuroZakuro válasza:
44%

#1 - ha valaki hülye, az Te vagy. Egy RO víztisztító akkor kerül 50-be, ha nincs benne más szűrő, az aktív szenesek már 120+... (ugyanis ha nincs benne más szűrő, akkor a fordított ozmózis szűrő, ami min. 10-15ezer Ft, nem másfél évente, hanem 3-4-5 havonta cserélendő...). Szóval ja, vehetsz 50-ért is, csak az szart sem ér és/vagy rámegy az inged-gatyád...


Légtisztító? Khhhhmmm... a Zepteré orvostechnikai eszköznek minősített(!) légterápia, de ne menjünk bele, nem nagyon értenéd szerintem a különbséget... de maradjunk abba, hogy van pár kamus cég, ami egy sima légtisztítóra rárak egy hajszárítóból kivett negatív-ion generátort, ami 3 negatív iont generál/légcm3/perc, majd eladja 150ezerért - a Zepteré meg 220000-t generál...


Ehhez képest a Zepter minőség a nem 1, hanem 3-5-öröklet garival elég korrekt...



#2 - nagyon okos lehetsz, gratula. Véletlen sem azért, mert van egy iratlan értékesítő szabály, hogy hülyékkel nem töltjük az időt, nem igaz? Hány mp-ig tudnál egészségügyi műszaki dolgokról beszélgetni velem, mielőtt elveszted a fonalat pl.? :D



Én nem vagyok Zepteres, sőt, bizonyos vonalon konkurencia, nem védem őket, nyílván hogy profitorientált direktértékesítők, akikkel baj is lehet, de értek a műszaki dolgokhoz, látom a piacot, s a MediaMarkt egyik középvezetőjeként állítom: ár-érték-minőség arányban (főleg ha kp-ben fizetsz, nem hitelre) a világ legjobb termékei. Ha baj van velük, akkor nem az, amit mondanak, hanem hogy az értékesítők hogyan...

2015. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szergej55 válasza:
Akkor kívánjuk neked, hogy vegyél k*.rva sok víz-és légtisztítót, ha ilyen jó. Szia!
2015. febr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!