Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Stressz miatti betegség ellen...

Stressz miatti betegség ellen ötletek/tippek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy utolsó éves gimnazista vagyok. Nem a tanulás, jövő vagy az érettségi feszít ki, hanem hogy gyűlölöm az iskolámat, a tanáraimat, az osztályom felét stb. Már csak félévet kell kibírnom, és nem fogok iskolát váltani addig.


Sajnos amiatt, hogy folyamatosan rosszul érzem magam lelkileg, sokat betegeskedem. Ne komoly lázas dolgokra gondoljatok, csak néha torokfájás, fejfájás, fáradtság, hasfájás, székrekedés, és csak ilyen fél-1 maximum 2 napig tartanak(természetesen nem egyszerre).


Aki esetleg volt hasonló helyzetben, tudna nekem ötleteket adni, hol vezette le a feszültségét? Lassan már semmi nem tud lekötni. Bármilyen tippet várok, ami segíthet átvészelni a maradék fél évet!


Köszönöm!



2014. nov. 24. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Magyarországon a stresszt nem tudod elkerülni, az mindenhol ott van. Még akkor is, amikor nem gondolnád. Alattomos egy dolog... Befejezed a gimnáziumot, utána azon fogsz stresszelni, hogy hol dolgozz, ha lesz melód, akkor azon, hogy szar a fizud és nem tusdsz mire költeni. Utána azon, hogy kéne egy kocsi, de nincs miből venned. Párkapcsolat. Majd jön a családalapítás, elköltözés a szülőktől... Szóval a te gondod jelenleg elég parányi, ahhoz képest, ami még rád vár
2014. nov. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szedj magnéziumot, C-vitamint, multivitamint, egyél sok gyümölcsöt és valamivel kapcsold ki az agyad, pl. olvass, vagy sportolj valamit.
2014. nov. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is így voltam vele, hogy majd el fog múlni, de nem igazán, szóval meg kéne tanulnod kezelni, ami meg a másik, hogy ha a stressz miatt készül ki a szervezeted az ugyanúgy egészségtelen neki, hiába "csak stressz" miatt van...tehát nem véletlenül érzed a tüneteket


De hidd el, tök ugyanúgy éreztem mint te..kicsit másképp kell gondolkodni, mint ahogyan "jönne"

2014. nov. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!