Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka annak hogyha...

Mi lehet az oka annak hogyha valaki mellettem áll a WC-ben vizeléskor akkor nem megy? Ha viszont senki nincs mellemet akkor gond nélkül megy minden.

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűen zavar. Tök normális, semmi bajod. Ha tele van a mosdó, menj zárt helységbe.
2010. jan. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem is ez a problémám, frusztráló volt pl hogy mozi után kellett hugyálnom, bementem plázába hugyáldába, beálltam egy piszoárhoz, és nem akart jönni hiába erőlködtem.. Voltak benn csomóan.. Öcsém aszittem elsüllyedek

szégyenemben... És utána továbbra is kellett persze.

Suliba is csak akkor tudok piszoárnál hugyozni ha nincsen senki se a wc-ben...

elég frusztráló :/

2010. jan. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a durva, hogy ez meg a szegyellosseggel sincs mindig osszefuggesben.

Bar nalam pl igen, korulmeteltsegem miatt sokat piszkaltak a suliban, akkor nem is mentem piszoarhoz soha, amiota felnottem, mar nem erdekel, szegyellje az orvos, aki csinalta (k*rvaanyjat) de ne en

2010. jan. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát pl nálam sincs összefüggésbe mert én nem szégyellem, hogy ronda lenne vagy pici, egyszerűen olyankor akárhogy erőlködök nem merek.

Ez olyan mint amikor úszásnál nem bírom ellazítani a tüdőm, pedig ahhoz laza tüdő kell hogy nyugodt, mély, egyenletes legyen a levegővétel. Pedig tudok úszni nem is rosszul, és mégse..

Itt is, nem tudom ellazítani...


2. kommentelő voltam.

2010. jan. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden második pasi így van vele. Gyakorlással elmúlik, koncentrálnod kell, és menni fog.
2010. jan. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
régen nekem is volt ilyenem... bár akkor eléggé visszahúzódó voltam, nem jártam sehová nagyon, azóta meg kit érdekel. másnak is van farka, más is hugyozik, engem nem zavar.... esetleg másban is vannak gondjaid? vedd kicsit lazábbra a formát minden téren.
2010. jan. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!