Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » "Finom törzsdúci meszesedés"...

"Finom törzsdúci meszesedés" Mit jelent?

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:

A tojásdad törzsdúc az érzékszervektől az agykéregnek üzeneteket szállító információs csatornák óriási tömegével áll kapcsolatban. ...


Ez a kifejezés az aggyal kapcsolatos.

2010. jan. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyos vagy, de ezt tudom, ez a CT eredményem.

Csak azt szeretném tudni, hogy ez gond-e, vagy nem kell vele foglalkozni. Migrén miatt vizsgáltak...Bocs, hogy nem voltam egyértelmű, azért köszi!!

2010. jan. 30. 22:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát.... a szakirodalom az agydaganattal hozza összefüggésbe, de ezt nem mertem elsőként leírni.

Azért ne ijedj meg, mert a migrénnel nem sokat tudnak tenni. A világon az emberek 12%-a migrénes/!/ Kinek erősebb, kinek gyengébb formában jelentkezik és még nem tudják igazán gyógyítani. SEHOL a világon. Nálam erősebb migrénes nem hiszem, hogy volt valaha is, de 2003-ban megoldódott. Megoperáltak és azóta mintha elvágták volna. Igen, a migrént ezzel az egy módszerrel lehet véglegesen kiirtani.

2010. jan. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos tudom, hogy gyógyíthatatlan, 20 éve próbálkozom különféle módszerekkel...de mindig reménykedem. Ha már a fejfájásos napok száma csökkenne, az is eredmény, de sajnos egyre gyakoribb. A műtét milyen jellegű volt? Persze, ez már magánügy, nem várok rá mindenképpen választ!Köszi mindent! Szia!
2010. febr. 1. 17:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Ha tényleg akarod, megírhatom. El fogsz csodálkozni. 2002-ben hallottam az RTL Fókusz című müsorában s mivel 2-3 napos őrítő migrénem volt havonta legalább háromszor és kb. 5 éves korom óta, megléptem a lehetőséget. Nekem ez akkoriban elég sokba került /privát/, mert nem voltam elég körültekintő. Ma máshol műtetném magam állami költségen. Mert úgy is lehet.
2010. febr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon sok migrénes fórumot olvastam, de senkitől sem hallottam műtéti megoldásról. Örülök, hogy neked legalább sikerült !Nekem havi 10-12 alkalommal fáj, de Cinie-vel karbantartható, én nem vállalnám a műtétet.Várom a változókor végét, azt ígérték jobb lesz utána...Szia és minden jót Neled!
2010. febr. 3. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!