Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy idelye vágdosom magam és...

Egy idelye vágdosom magam és ma majdnem meghaltam mert fel akartam vágni az erem de végül félig volt erőm most tiszta depibe vagyok nagyon depiba vagyok elkéne mennem szpihológushoz? De félek amit mondok neki elmondaná anyumnak?

Figyelt kérdés
Elmenyek? De elmondaná anyumnak?

2014. nov. 30. 21:19
 1/6 anonim válasza:
Hát ne vágdosd magadat mert nem éri meg! Ha nem vágdosod tovább magadat akkor nem kell deha elmész szpihológushoz akkor ott rájössz hogy mennyi hülyeség miatt vágdostad magadat! De ha nem mész el akkor is is majd befogod látni!
2014. nov. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%

Nyelvtantanárhoz is elmehetnél...


Köti az orvosi titoktartás.

2014. nov. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kit érdekel ha elmondja anyudnak? a lényeg hogy menj el... Mielőtt hüpyeséget csinálsz és túl késő lenne. Ne félj segítséget kérni, a depresszió egy betegség, minnél tovább húzodd annál nehezebb lesz kilábalni belőle...!
2014. nov. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Egy idelye vágdosom magam"


Azt egyszer kell...rendesen.

Szerintem két maflástól helyrerázódna az eszed. Mi az a nagy probléma az életedben? Nem veszik meg anyuék az iPhone 6-ot karira?

2014. nov. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Akár hiszitek akár nem,egy gyereknek,tininek is lehetnek komoly problémái,amit nem tud feldolgozni egyedül.Iskolai zaklatás,kiközösítés,abúzus,bármi...

Kedved kérdező!Iskolaorvosotok van,pszichológus?Velük is beszélhetnél négyszemközt.Egy felnőtt,akiben megbízol?

Hidd el,ez egy probléma,amit le lehet küzdeni,de segítséget kell kérned,mert ez "okozat" és nem az "ok" maga,tehát valami kiváltja,amiről ki kell derülnie,hogy mi.

Miért nem akarsz anyukádékkal beszélni?

2014. nov. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sajnos sok gyermek és tini küzd komoly problémákkal, én elhiszem és tudom is, de a legtöbb csak az emó szubkultúra szerves részét képezi. Amikor már a számítógép nem tudja lekötni, de ahhoz szűk látókörű, hogy valami értelmeset kezdjen magával, ezért már 12 évesen megöli az unalom.


"majdnem meghaltam"

"Elmenyek? De elmondaná anyumnak?"


A "majdnem meghalás" az én értelmezésem szerint az, ha életveszélyes állapotban viszi el a mentő, és nem a "fel akartam vágni az erem de végül félig volt erőm".

És a "majdnem meghalásról" szoktak tudni a szülők.


Eltudom képzelni azokat a hajszálkarcokat...

2014. dec. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!