Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izomlaz ellen gyogyszer?

Izomlaz ellen gyogyszer?

Figyelt kérdés
Annyira izomlazam van h nembirok aludni es menni se ,ez nem az a joleso izomlaz hanem annyira faj hogy sirni tudnek(bocsanat a telefonomom nincs ekezet) vehetek be gyogyszert az segit?
2014. dec. 4. 05:21
 1/3 anonim válasza:

Gyúrj rá egy kicsit.

Nekem mondjuk ha sokat futok és izomláz lesz a lábamban. Akkor éjszaka úgy elkezdi fogni a görcs a combjaimat mint az állat. Hátul a combkaimat. Meg a vádlijaimat is. Na az aztán tud fájni.

2014. dec. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ma lesz itt Rubint Reka torna ahol lakom..szerintee megfogok hallni,nekem neha a magnezium hiany miatt gorcsol a labam szoval tudom milyen rossz:(
2014. dec. 4. 06:14
 3/3 anonim válasza:
Nekem tegnap iszonyatos izomláz volt a lábamon. Egyszer csak meguntam a pihentetést, (mert az sem segített) felugrottam benyomtam egy ütős zenét és 20 percen át táncoltam, ugrabugráltam:D És hidd el teljesen kiment az izomláz. :) ajánlom neked is:)
2014. dec. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!