Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A rendszeres fájdalomcsillapít...

A rendszeres fájdalomcsillapító szedésnek milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés
Nem rég jöttem haza USA-ból. Amerikában felírtak nekem nagyon erős fájdalomcsillapítót, mert borzalmas fogfájásom volt. Nagyon erős és jó minőségű fájdalomcsillapítót kaptam ami, arra a pár napra teljesen elvitte a fogfájásomat, amíg haza nem jöttem. Azóta itthon megcsináltattam a fogamat és nincs vele bajom. Mindössze 7-8db-ot szedtem be ebből a gyógyszerből és mindig "jól éreztem" magam tőle. A tégelyben még maradt kb. 15-20db amit hazahoztam magammal. Valamiféle ópium (morfin) származékot tartalmaz ami nagyon ellazít és úgy érzem magam tőle, mintha egy kicsit részeg lennék. Tegnap bevettem egyet mindössze a hatás kedvéért. Szerintetek ha minden nap 1db-ot szedek akkor drogfüggő leszek? Lehet ez valamilyen káros hatással a szervezetemre?

2014. dec. 4. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Drogfüggő leszel. Dobd ki! Komolyan.
2014. dec. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Pontosan igy szoknak ra az emberek a kulonbozo drogokra. Mivel azt mondod, hogy csak a hatas kedveert vettel be egyet el kell hogx keseritselek, de ez mar a fuggoseg jele. Az ember nem vesz be gyogyszert csak a hatas kedveert. Ha jot akarsz magadnak azonnal lehuzod a wc-n. Es ha hezitalsz vagy sajnalod a gyogyszert akkor tuti hogy a hatasa alatt allsz.
2014. dec. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Az Ópium drog...A morfium is okoz függőséget ha rendszeresen szeded...A morfiumfüggő pedig drogfüggő....
2014. dec. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 cli_hlt ***** válasza:
55%

Valószínűleg tramadol, oxicodon, vagy hasonló ópiát. Ezek okozhatnak fizikai hozzászokást, ezért csak óvatosan vele.


A helyedben legalább 2-3 napot kihagynék két tabbletta között, ha mégis úgy döntesz, hogy nem viszed vissza a gyógyszertárba.

2014. dec. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha rászokom akkor lehet szervi bajom később? Mik az elvonási tünetei ennek a fájdalomcsillapítónak?
2014. dec. 5. 11:03
 6/7 anonim ***** válasza:
19%

Ugy latom te raakarsz szokni. Gratulalok!!!

A temaban sokat olvashatsz rengeteg honlapon, minek asszisztaljunk itt neked?

2014. dec. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
78%

Sürgősen hagyd abba!

Ha kíváncsi vagy, mik lesznek a következményei a rendszeres szedésének, nézd meg a 'Rekviem egy álomért' című filmet!

2014. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!