Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Halálos is lehet a növekvő...

Halálos is lehet a növekvő anyajegy szerű képződmény a fenéknél? Forduljak orvoshoz? Bővebben lenn!

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, mert nagyon rémült vagyok ebben a pillanatban! Szóval, a történet ott keződik, hogy nagyjából másfél éve észrevettem a fenekem nyitányánál (kívűlről nem látszik) egy apró, barna színű anyajegyet.Nos ez egyre csak növekedett, nem figyeltem napról napra de hozzávetőlegesen fél éve már kicsit nagyobb anyajegy lett belőle, dudor szerű, pattanás méretű. Ezután megint nem figyeltem rá, elvileg természetes dolog egy anyajegy. Egy hete, már sokkal nagyobb volt, tapintásra olyan, mintha vízzel telített lenne. Mára még jobban megnövekedett, egy hét alatt szó szerint ujjbegyméretű lett belőle.Már nem is barna színezetű, mostmár bőrszínű, de inkább fehér.És ami még ennél is aggasztóbb, (ha ez még nem volna elég) pontban alatta egy újabb anyajegy(??) keletkezett, ami még kicsi, de félek hogy ez is megnőhet, mivel egy hete még nem is volt ott. Nem igazán értek ehez, talán az anyajegy még sem anyajegy, hanem valami fertőzés, és tenyészhet, terjedhet? Mit tegyek most? Mivel elég gyorsan növekszik, jogom lehet a félelemre, már az is megfordult a fejemben hogy talán rákos duzzanat, vagy halálos is lehet. Nyugtassatok meg, ugye nem erről van szó? Nem igazán szeretnék orvoshoz fordulni, mivel elég kényes ez az ügy, és nem szeretném az orvosnak mutogatni végbélnyílásomat testközelből.Amúgy napi szinten tisztálkodom, és teljesen normális életet élek, semmilyen függőségem nincs! Esetleg aki ért hozzá, mivel lehet dolgom? Van valami tanácsotok? Házilag tudnék vele csinálni valamit? Segítség!!

2014. dec. 14. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
a vegbeled nyilasanal van? lehet aranyer
2014. dec. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pedig orvoshoz kell menni. Hidd el a nincs benne semmi kényes. Az orvos már cifrább dolgokat is látott.

Muszáj kezelni, hiszen nem múlik el magától és egyre csak nagyobb lett. Biztos nem halálos :)

Szerintem valami kis seb elfertőződhetett. Menj orvoshoz minél előbb és túl leszel rajta!

2014. dec. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szamo77db ***** válasza:
El kell menni vele orvoshoz. Ők nem úgy vannak ezzel a dologgal, mint egy laikus. Nekik egy ilyen látvány csak annyi, mintha te megnéznéd mondjuk a tesód kezét. Kicsit lehajolsz, széthúzod a popsidat és megnézik. Persze, hogy kellemetlen, de másképp nem látják, mi van ott.
2014. dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!