Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vért adtam és kaptam egy...

Vért adtam és kaptam egy levelet. Lehet összefüggés?

Figyelt kérdés

1 héttel azelőtt, mielőtt vért adtam, haverommal szívtam egy marihuánás cigit, nem lehetett túl nagy adag.

A vérellátótól most egy levelet kaptam ezzel a szöveggel: "Tájékoztatjuk, hogy véradását követően elvégzett vizsgálatok során eredményeiben olyan eltérést találtunk, mely az Ön egészségi állapotát veszélyeztetheti!"

Lehet összefüggés a kettő között?



2014. dec. 15. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

lehet


amúgy meg a jól seggbe kellene rúgni téged, egy csomó pénzbe kerül levenni a vért és megfelelően tárolni, legalább azt a 3-4 hetet vártad volna meg, míg kiürül a szervezetedből


emellett amúgy még lehet más bajod is, gondolom, nem most először voltál felelőtlen

2014. dec. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet valami màst talàltak...
2014. dec. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem voltam felelőtlen, és tudtommal 1 hét alatt kiürül a vérkeringésből. (A vizeletben marad meg tovább.)

De azt nem értem, ez miért veszélyeztetné az egészségi állapotom, ha tényleg emiatt küldték a levelet?

2014. dec. 15. 20:56
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vizsgálnak drogokat, legalábbis füvet biztos nem.
2014. dec. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
én se hinném, hogy a fűvel lenne összefüggésbe... menj vissza amilyen gyorsan csak tudsz, hogy megtudd mit találtak... majd írd meg mi volt!
2014. dec. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Jól van, köszi a válaszokat. Remélem semmi komoly.
2014. dec. 15. 22:40
 7/10 anonim válasza:
A véradás és a levél között mennyi idő telt el?
2014. dec. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Na jól van, bementem, a következő történt:

A szűrőprogram nem olyan pontos, mert sok kórokozó hasonlít szerkezetileg egymásra, és talált egy Hepatithis B típusú vírust.

Mi se kellett több, lefuttatták a genetikai vizsgálatot, amiből kiderült, hogy NEM hepatithis B az a vírus, hanem valami tök más jelentéktelen dolog.

3 hónap múlva mennem kell egy kontrollra, egyébként nincsen semmi gáz.

Köszönöm a fölösleges riadalmat, amivel megajándékoztak engem, és családom ^^

2014. dec. 17. 22:53
 9/10 anonim ***** válasza:
örülök hogy nincs semmi gond :) de inkább nézzenek meg többször valamit ha nem biztosak benne, minthogy nem foglalkoznak vele...
2014. dec. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lényeg, hogy nincs baj! :-)
2014. dec. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!