Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meg is halhatok? Nagyon félek

Meg is halhatok? Nagyon félek

Figyelt kérdés
13èves lány vagyok időnkènt nagyon felgyorsul a szivem/vagy tul lassu mikor hogy èrzem hogy 1et vagy 2 őt kihagy a szivem ès lègszomjam van!!ugy èrzem nemjutok elèg levegőhöz!az ájulás keringet ès mikor alszom/fèlálomba vagyok nèha azt veszem èszre hogy nagyon kis levegőket veszek,ès a számon kell venni a levegőt de nemtudom sokáig mert kiszárad a torkom mi lehet a háttèrben?règen bekerültem vele már a korházban de aztmondták hogy "STRESSZ"EZ KB EGY ÈVE VOLT MOST UJRA ELŐJÖTT SEGÍTSETEK!

#kórház #szív #lègszomj
2014. dec. 23. 13:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hogy stressz áll a háttérben. Ha nagyon súlyos, akkor feltétlen menj orvoshoz és írnak fel nyugtatót, de magnéziumot mindenképp szedjél. A "kihagyás" valószínűleg ártalmatlan extrasystole, amin a magnézium általában segíteni szokott.

Én ezt javaslom: [link]

Napi 1 elég is.

Ezeket a tüneteket a félelem is erősíti, ezért fontos tudatosítani magadban, nincs semmi szervi bajod, nincs mitől félned.

Pihenj, foglald el magad valamivel, ne gondolj rosszra, sportolhatsz is valamit, szedd a magnéziumot, és 2-3 hónap múlva már érezhető lesz a javulás, fél-1 év után teljesen tünetmentes lehetsz.

2014. dec. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm de magátol mièrt hagy ki?
2014. dec. 23. 14:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy nem halhatsz meg ettől, nem kell félned. :)
2014. dec. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2014. dec. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szamo77db ***** válasza:
Nekem a pulzusom volt indokolatlanul szapora. Néha 120 fölé is felment. Ültem a gép előtt és úgy éreztem, kiugrik a szívem! A háziorvosom ajánlotta nekem is a MagneB6-ot, mint neked ajánlotta itt egy válaszoló. Próbáld ki.
2014. dec. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha kihagyna a szíved, már kórházban lennél. Az orvoshoz men j el, megnyugtat, kivizsgáltat, de segíteni nem tud. Max. valami bogyót ír elő. Ez egy idegi probléma. A legjobb ellene a jóga légzés elsajátítása és gyakorlása.
2014. dec. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!